Sonbaharda Damatlık Önerileri

Tam da düşündüğünüz gibi bir evlenme teklifi sonrası gelen cevap ile evlilik hazırlıklarına da başlandı. Sonbahar ayında damat olacaklara önerilerde bulunmakta bize düştü. Siz heyecandan, kararsızlıklardan ve yapılması gereken bir sürü işten zaman bulup kendiniz için bir şeyler bile bakınamazken, biz sizlere bazı seçkilerde bulunmak için hazırlıktaydık. Sizler için seçtiğimiz damatlıkdan ayakkabıya, aksesuardan yaka çiçeğine kadar birçok tamamlayıcılara göz atmaya ne dersiniz! Böylelikle karar vermeniz kolaylaşacak ve umduğunuz hazırlık süresi oldukça azalacak.

 

Damatlık – Sonbaharda Damatlık Önerileri

Sonbahar ayı için uygun damatlık bakarken ilk önce düğün mekanını ve konseptini düşünün. Uygun olabilecek modele karar verdikten sonra da rengine karar verin. Sonbahar ayı için uygun olabilecek renkler; gri, siyah ve kahvenin tonları. Sonbahar ayında damat olacaklar sizler için önerdiğimiz modellere bakarak ilham alabilirsiniz. Belki de içlerinden birini çok sevecek ve diktirmek isteyeceksiniz. Ayrıca, kombineler dahi size fikir vererek karar aşamasını hızlandırabilirsiniz.

Ayakkabı – Sonbaharda Damatlık Önerileri

Sonbahar ayında damat olacaklara önerilerde ayakkabılar önemli bir yer ediniyor. Kıyafetlerinizin rengi siyah, kahve ya da gri tonlarından biri olacak ise ayakkabıyı da ona göre seçmekte fayda var. Damatlığınıza uygun ayakkabıyı seçerken, kullanacağınız kravat ya da papyona göre seçebilirsiniz. Füme rengi bir takımda gri kravat kullanacaksanız eğer ayakkabılarınız da gri renkte olabilir. Lacivert bir takımda beyaz gömlek ve lacivert kravat kullanılıcaksa eğer ayakkabılarınız lacivert kareli kumaştan olabilir; hem bu kombin kiyafetinize de hareket katmış olur.

3c6bff13c5fdb28cdde9528b50e04b90

Yaka Çiçeği – Sonbaharda Damatlık Önerileri

Sonbahar ayında bitkilerin kuruması, kuru otların ortaya çıkması işinize yarayabilir. Ya da mevsim çiçeği karanfili tek başına kullanmanız takımınıza da renk katar. Yaka çiçeği için kurumuş dallardan, çiçeklerden de faydalanabilirsiniz. Organik görünümlü bir yaka çiçeği elde etmek için hasırdan ya da urgandan yararlanabilirsiniz. Damatlığınıza ve yaka mendilinize uyumlu olan yaka çiçeğiniz için bizim sizler için hazırlamış olduğumuz görselden de fikir alabilirsiniz.

damat-yaka-cicegi-2

 Aksesuar – Sonbaharda Damatlık Önerileri

Sonbahar ayında damat olacaklara önerilerde kişisel tercihlere kalmış olan bölüme yani aksesuarlara geldi sıra. Damatlığınıza, düğün mekanınıza ve konsepte uygun aksesuar kullanımı siz damat adaylarının opsiyonuna kalmış oluyor. Sonbahar ayına en çok yakışan şal, şapka ve saat bizim sizin için seçtiğimiz aksesuarları oluşturuyor. Damatlığınıza uygun fötr bir şapka, yine damatlığınıza elegan bir görünüm kazandıracak olan şık bir saat ve oldukça spesifik olup sizi daha asil gösterecek olan şalınız, sonbahar ayında damat olacaklar için doğru bir seçim olabilir.

Kravat – Sonbaharda Damatlık Önerileri

Sonbahar ayı için damatlıklarda kravat kullanımı, kombini doldurmak adına daha doğru bir tercih görünüyor. Damatlığınıza uygun kravat seçimi yaparken, ayakkabı ve yaka çiçeğiniz ile de uyumlu olmasına özen gösterin. Kravatınızı kumaşını seçerken çok dikkatli olun. Sade bir takımda desenli kravat kullanımı damatlığınızı hareketlendiren bir unsur olacaktır. Mendiliniz ya da yaka çiçeğiniz daha hareketli ise sade bir kravat kullanmayı tercih edin.

kare-desenli-lacivert-kravat-53894-17-b

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!