Sonbaharda Düğün Fotoğrafları

Düğün sonrasında geriye kalan en büyük hatıralardandır düğün fotoğrafları. Ailenizi kurup yeni bir hayata yelken açarken sevdiğinizle vereceğiniz bu mutluluk pozlarına, ileride çocuklarınız, torunlarınız bakacaktır hatta. Düğün esnasında çekilen fotoğraflar kadar genelde düğün öncesinde gerçekleştirilen özel hatıra fotoğrafları da çok önemlidir. Sonbaharda evlilik fotoğrafı çektirecek çiftler için kimi önerilerimizi bu yazıda bir araya getirdik.

Sonbaharda düğün fotoğrafları deyince akla ilk olarak orman, kır gibi yeşillik mekanlarda çekilen fotoğraflar gelir. Gün batımında bir ormanda çekilecek fotoğraflarda yerlerde kurumuş yapraklar, kahverengi, sarı ve turuncunun hala yeşil kalmış ağaçlarla mükemmel uyumu mutluluğunuzun fonunu oluşturabilir.

Yakınlarınızdaki bir çocuk parkı da düğün fotoğrafları için uygun bir mekan olacaktır. Önemli olan parkın ortalıkta çok çocuğun olmadığı, boş bir anını yakalamak. Damadın gelini salıncakta salladığı ya da yan yana salıncağa bindikleri, neşeyle parktaki oyuncuklarla oynadıkları fotoğraflar mutluluğunuzu somutlaştırarak geleceğe taşıyacaktır.

Bulunduğunuz kentte bir göl ya da nehir varsa, göl kıyısı ve nehir kıyısı sonbahar düğün fotoğrafları için harika bir tercih olur. Yeşilin en güzel tonlarına sararmış yaprakların eşlik ettiği bir göl kıyısından daha romantik bir fotoğraf mekanı olabilir mi? Müstakbel eşinizle kendinizi mavi, yeşil ve sarının en sıcak tonlarına emanet edebilirsiniz. Şartlar elverişliyse bir sandal kiralayarak sandalda romantik pozlar da verebilirsiniz tabii ki.

Bulunduğunuz şehrin tren garı da sonbaharda sizin için harika bir fotoğraf stüdyosu olabilir. Garlar her zaman romantiktir. Özellikle de tarihi bir tren garında çekilen fotoğraflarda oldukça yaratıcı ve romantik kareler yakalayabilirsiniz.

Sur, kale gibi tarihi mekanlar zaten fotoğraf ve sinema için harika atmosferler sunar her zaman. Siz de fotoğraflarınızı böyle bir mekanda çektirerek büyülü kareler yakalayabilirsiniz. İstanbul’da yaşıyorsanız Rumeli Hisarı ve Anadolu Hisarı’nda gerçekleştirebilirsiniz fotoğraf çekiminizi. Tarihi yarımadayı da unutmamalıyız tabii. Asırlara tanıklık eden bu mükemmel atmosfer size harika bir fon oluşturacaktır.

Yine İstanbul’da yaşayan çiftler düğün fotoğrafları için Boğaz’ı da düşünmeli. Bebek, Arnavutköy, Yeniköy sahilleri ya da Beylerbeyi, Çengelköy tarafında arkanıza İstanbul Boğazı’nı ve güzel İstanbul siluetini alıp çektirebilirsiniz mutluluk pozlarınızı.

Sonbaharda aniden bastırabilecek yağmurlara da hazırlıklı olmanız da gerekir. Tamamen dışarıda gerçekleşecek bir çekim planladıysanız bile yağmur ihtimaline karşı bir B planınız olmalı. Bu B planı da iç mekan çekimi yapılabilecek bir yerdir tabii ki. Genellikle bu tür durumlarda kurtarıcı fotoğrafçınızın stüdyosudur.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!