Sonu “Evet”le Sonuçlanmayan Evlilik Teklifi Videoları

Ne yazık ki her evlilik teklifi karşılığında “evet” yanıtını alamıyor. Biz de sizler için sonu hüsranla sonuçlanmış evlilik teklifi videolarını derledik.

Evlilik teklifi genelde erkekler tarafından edilen bir şey. Bir erkek binbir heyecanla hazırlıklar yapar, ayna önünde neler söyleyeceğini prova eder, daha neler neler… Tek umudu, teklifine cevap olarak “evet” alacak olmasıdır.

Herkes evlilik teklifine cevap konusunda ne yazık ki şanslı olamıyor. Kimisi çok uzun süre bekliyor o “evet”i alabilmek için, kimisi kibarca reddediliyor, kimisi ise resmen rezil rüsva oluyor. Hayatı boyunca unutamayacağı etkiler bırakıyor üzerinde.

Siz siz olun, sevgilinizden evlilik teklifinize “evet” cevabı alacağınızdan emin değilseniz, herkesin önünde bu girişimde bulunmayın. Ya da sonuçlarına katlanacaksınız, bizden söylemesi. Biz en iyisi mi size sonu hüsranla sonuçlanan evlilik teklifi videolarını izletelim.

Reddedilen evlilik teklifi videoları içinde en bilineni budur. Dubai’de Hintli bir genç bir alışveriş merkezinde tüm kalabalığın önünde, gitaristlerin çaldığı romantik müzik eşliğinde dizlerinin önüne çöktü ve sevgilisine evlenme teklifi etti. Fakat kızdan hiç beklemediği bir tepki aldı. Kız adamın evlilik teklifine cevap olarak, gitaristlerin birinin elinden aldığı gitarı, adamın kafasına vurdu.

Herkes yukarıdaki videoda bulunan kız kadar acımasız değil tabi ki. Bir adam, sevgilisine sokakta, herkesin önünde evlenme teklifi ediyor. Fakat tabi ki kızdan “evet” cevabı almıyor. “Hayır, bunu yapamam” gibi bir surat ifadesiyle ağlayarak uzaklaşıyor. Alkış tutmak için hazırlanmış olan topluluk da, gerçekten beklenmedik anlar yaşıyorlar.

Hep erkekler mi evlenme teklif edecek? Bir kız, sevgilisine evlenme teklif etmeye karar veriyor. Başkalarının da olduğu bir mekânda sevgilisinin önünde duruyor, dizlerinin üstüne çökmese de, ona dair olan aşkını, muhtemelen öncesinden hazırladığı, en içten şekliyle dile getiriyor. Sonrasında yaşananlar ise herkesi hayrete düşürüyor. Adam kızın evlilik teklifini kabul etmiyor. Ve kız bunun karşısında tamamen çıldırıyor. Biraz önceki mutlu ve umutlu yüzü, kendini büyük bir hayal kırıklığına bırakıyor.

Bir maça giden çiftten erkek olan taraf, sevgilisine sahada evlenme teklifi ediyor. Fakat kız yalnızca reddetmekle kalmıyor, neredeyse “Ben bu adamı tanımıyorum.” dercesine, hiçbir şey söylemeden koşarak uzaklaşıyor.

Bu karma videoda sonu “evet”le sonuçlanmayan diğer evlilik teklifi videolarını izleyebilirsiniz.

Evlilik teklifini ederken ne kadar düşünmeniz gerektiğini, kendinizden olduğu kadar sevgilinizden de emin olmanın bu teklifi etme anında ne kadar önemli olduğunu umarız anlamışssınızdır. Gülücük dolu “evet”li günler dileriz!

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!