Söz ve Nişan İçin 2015 Alyans Modelleri

Alyans, uzun asırlardır insanların en önemli aksesuarları arasında yer almaktadır. Öyle ki birçok toplum tarafından sık bir şekilde kullanılmıştır. Bu durum alyansın toplum içerisindeki yerini rahatlıkla gösterebilir.

Alyanslar farklı farklı maddelerden üretilebilir. Altın, gümüş, çelik vb maddeler olarak sıralanabilecek olan bu maddeler alyans yapımında sık bir şekilde kullanılmaktadır. Altın ve gümüş ile yapılan alyanslar doğal olarak diğerlerine göre daha fazla ön plana çıkıyor.

alyans-eros-pirlanta-21

2015 yılı şüphesiz yeni umutlar ve beklentiler ile başlıyor. Özellikle söz ve nişan gibi planları olan bireyler açısından heyecanlı bir yıl olacak gibi görünüyor. Söz ve nişan planlarınızı yaparken bu planlar içerisinde büyük bir öneme sahip olan alyanslar, düğünlerin en sembolik aksesuarı olarak gösteriliyor. Özellikle bayanlar tarafından oldukça önem verilen bu konu geçmişten bu yana düzenlenen takı merasimlerinin ana konsepti olarak ön plana çıkıyor.

Evlilik, yeni ve mutlu bir dünyaya açılan pencere olarak toplum içerisinde yerini almış durumda. Evliliği sembolize edebilecek güçlü bir aksesuar olan alyanslar, bu açıdan bakıldığında oldukça önemli bir detay. Bu nedenle alyans seçimleriniz mutlu bir evlilik için gayet hassas bir noktada bulunuyor.

2015 alyans modelleri birbirinden farklı ve özgün tasarımlarıyla ön plana çıkmış durumda. Düğünlerini 2015 yılı içerisinde planlayan çiftler, bu açıdan oldukça şanslı görünüyorlar. Altın, gümüş ve pırlanta gibi değerli madenler kullanılarak tasarlanmış olan bu eşsiz ürünler, evlilik hazırlığı içerisindeki bireyler için oldukça heyecan verici.

Altın alyanslar, evliliğe hazırlanan çiftlerin en fazla tercih ettiği aksesuarlar arasında bulunuyor. 14, 18, 22 ve 24 ayardan oluşan altın alyanslar kusursuz bir evliliğin ilk adımı olarak gözüküyor.

Gümüş alyanslar, genellikle zevk sahibi çiftlerin sık bir şekilde tercih ettiği alyans çeşidi olarak gösteriliyor. Gümüş alyansı renk açısından daha çekici bulan çiftler, nişan ve söz törenlerinde bu takıyı tercih ediyorlar. Bu açıdan bakıldığında gümüş alyanslar bazı çiftlerde daha hoş bir görüntü verebiliyor. Özellikle damat adaylarının kullandığı gümüş alyans toplumumuzda bir gelenek halini almış durumda. Gelin adayları için genellikle altın alyans ya da tektaş pırlanta tercih edilirken damat adayları için gümüş alyanslar tercih ediliyor.

Tüm bu tercihleri yapmadan önce yakınlarınızdan daha özgün fikirler alarak seçeneklerinizi oluşturmanız yararlı olacaktır. Bu sayede mutlu bir yuvanın ilk adımlarını hoş tasarımlarla atabilmeniz mümkün.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!