Steampunk Düğün Konsepti İçin Öneriler

Biraz bilimkurgu biraz fantastik öğeler ilginizi çekiyor ve Victoryen döneme hayranlık duyuyorsanız eğer, düğün konseptiniz kesinlikle Steampunk olmalı. Steampunk öğelerin yer aldığı bir düğün oldukça dikkat çekici olacaktır. Steampunk düğün konsepti için sizi yalnız bırakmıyor ve önerilerde bulunuyoruz. Gelinlikten dekorasyona, gelin buketinden pastaya kadar birçok şeyi yazımızda bulmanız mümkün. Hayalini kurduğunuz düğünü steampunk konseptte bulacağınıza inanıyorsanız eğer, yazımız size ilham kaynağı olacak nitelikte.

Gelinlik – Steampunk Düğün Konsepti

Eklektik ve biraz da mekanik teknolojik unsurları sevmeniz, steampunk’a olan hayranlığınızı ortaya çıkardıysa eğer düğün konsepti için doğru bir karar vermişsiniz demektir. Victoryen dönemindeki stillerden yola çıkarak, sizlere ilham olabilecek birkaç gelinliğe görsellerimizde yer verdik. Steampunk düğün konsepti için öneriler bölümünde gelinlikler her zaman için ilk ve karar verilmesi zor bir seçenek olacağından, sizlerinden o dönemlerden ilham almanızı şiddetle öneririz. Bu yol size hem fikir verecektir hem de daha çabuk sonuca ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Pasta – Steampunk Düğün Konsepti

Steampunk düğün konsepti için önerilerde işin eğlenceli tarafı her zaman için pastalardır. Sizin kadar göz önünde olacak olan pastanıza gereken özeni göstermekte fayda var. Steampunk ruhunu yansıtabilecek tüm öğelere, birkaç katlı olacak olan pastanızda yer verebilirsiniz. Hayal gücü ve biraz da araştırma ile doğru renk ve figür kombinasyonları ile müthiş bir pasta da ortaya çıkarmak mümkün.

Gelin Buketi – Steampunk Düğün Konsepti

Gelin buketi deyince akıllara gelen çiçekli böcekli şeyler steampunk’ta biraz tarz değiştiriyor. Yine mevsim çiçeklerini kullanarak gelin buketi sahibi olabilirsiniz ama onu steampunk tarza uyarlamakta da konseptte bütünlüğü sağlamak açısından fayda var. Mesela çarklar ya da paslı gibi görünen tellerle gelin buketinize hareket kazandırabilir ve uyumlu bir hale getirebilirsiniz.

Saç Aksesuarı – Steampunk Düğün Konsepti

Steampunk düğün konsepti için önerilerde aslında her şey oldukça dikkat çekici ve yaratıcı. Yaratıcılığınızı tetikleyecek olan bir konseptte yapacaklarınız ise sonsuz. Duvak yerine saç aksesuarı kullanmanızın daha doğru olacağı steampunk konseptinde, kendiniz için harika saç aksesuarları yaratabilirsiniz. Mesela eski saat çarklarından ve kadranlardan faydalanarak ve onları farklı materyallerle bir araya getirerek şahane işler ortaya koyabilirsiniz. Üstelik zamansız bir aksesuarın da sahibi olabilirsiniz!

Davetiye – Steampunk Düğün Konsepti

Her şeyden önce davetiye tasarımına karar vermek istiyorsanız eğer Viktoryen döneminden ilham alabilirsiniz. O dönemdeki formları, steampunk uyumlu öğelerle bir araya getirerek harika davetiyeler ortaya çıkarabilirsiniz. Ne istediğinize karar verdikten sonra iyi bir tasarımcı ile çalışarak bu işi halledebilirsiniz.

Dekorasyon – Steampunk Düğün Konsepti

Steampunk düğün konsepti için önerilerde dekorasyon yalnız başınıza değil, bir organizatör ile çalışarak halledebileceğiniz bölümü oluşturuyor. Bizlerin sizler için daha önceden araştırıp, size ilham olabilecek görselleri hazırlamamız ise size zaman kazandırıyor. Dekorasyonda steampunk öğelerini kullanarak yaratıcı masalar yaratabilirsiniz. Steampunk öğeleri farklı materyallerle birleştirin ya da modern parçaların üzerinde kullanın; bu oldukça dikkar çekici ve hoş bir ambiyans yaratacaktır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!