Stil Sahibi Çiftler İçin Şık Düğün Konsepti

stil-kapak

Hem şık hem de zarif bir düğün düşleyen stil sahibi çiftlerdenseniz doğru yerdesiniz. Kusursuz bir düğünle konuklarınızı ağırlamanız için gösterişli olduğu kadar şık bir düğün teması hazırladık çünkü. Masa üstü süslemelerinden düğün pastasına kadar her noktada zarafeti hissettiren bir düğün yaratmak istiyorsanız sizin için seçtiğimiz şık düğün konsepti hakkında ilham almanız yeterli.

stil-1

Karşılamayla Başlayan Şık Ağırlama

Günlük hayatınızda bile konuk ağırlamanın ne kadar mühim olduğunu biliyorsanız şık bir düğün için ilk izlenimin önemini de biliyorsunuz demektir. O halde zarif ve romantik düğün temanız için işe misafirlerinizi karşılayacak ilk detaylarla başlayabilirsiniz. Örneğin sıradan bir oturma düzeni listesi bile stilinizin ve zevkinizin bir parçası olabilir. Bunun için zarif bir flipchart kullanmanız yeterli. Mekanın girişinden başlayan şık bir atmosferde konuklarınızı şımartmak içinse giriş kapılarında güllerle donatılmış gösterişli süslemelerden yardım alabilirsiniz.

stil-2

Şahane Bir Düğün İçin Enfes Bir Pasta

Stil sahibi bir çift olarak düğün pastanız için en doğru modelleri seçeceğinizden hiç şüphemiz yok. Ancak karar verme sürecinde yardımcı olabilmek adına sizin için muhteşem pastalar seçtik.Biz kahverengi zemin üzerinde canlı çiçeklerin bulunduğu pastaya bayıldık. Ancak siz modanın da sıkı takipçisi olan bir çift olarak dantel detaylı zarif bir düğün pastası da tercih edebilirsiniz. İçeriği konusunda ise damak zevkinize güvenmeniz yeterli.

stil-3

Masa Üstü Süslemelerinde Asil Çizgiler

Stil sahibi bir çiftin düğün konseptine gösterişli masa süslemeleri yakışır. Konuklarınızı daha önce hiç bir düğünde oturmadıkları kadar şık bir sofrada ağırlamak istiyorsanız masa üstü süslemelerinde asil rüzgarlar estirebilirsiniz. Toz pembe güllerle donatılmış bir masada gümüş şamdanlar hoş bir detay olabilir mesela. Ya da çizginin ötesinde bambaşka bir düğün masası yaratmak için altın varaklı yemek takımları ile şık bir masa hazırlayabilirsiniz. Siyahın asaleti ise altın renginin yanına en çok yakışacak seçeneklerden.

stil-4

Film Dekoru Kadar İddialı İkramlıklar

Misafirleriniz için Muhteşem Gatsby’deki partiler kadar şık bir ortam hazırlamaya ne dersiniz? Mesela yemeğe kıyamayacağınız kadar zarif ikramlıklara kimsenin hayır diyemeyeceğine eminiz. Üstelik stil sahibi bir çift olarak şıklığınızı kanıtlamak istiyorsanız işte size harika bir fırsat! Işıltılı kurabiyeleri gece boyu masalara servis ettirmeniz yeterli. Ya da misafirleriniz düğün mekanına girer girmez sunacağınız beyaz çikolatalı ve inci dekorlu vişneler, hiç fena bir ikram seçeneği değil bizce.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!