Stüdyo Düğün Fotoğrafları için Öneriler

Eğer evleneceğiniz mevsim dış fotoğraf çekimi için uygun değilse hiç sorun etmenize gerek yok. Gelişen teknolojiyle ve stüdyo düğün fotoğrafları için önerilerimizle oldukça güzel bir fotoğraf albümüne sahip olabilirsiniz. Tek renk fonda çekilmiş sıkıcı fotoğrafları unutun. Artık stüdyo düğün fotoğrafları neye benzemelerini isterseniz o şekle bürünüyor.

Büyülü Yeşil Fon 

Greenbox fon eşliğinde dilediğiniz yere gidebiliyorsunuz. Önünde poz verdiğiniz yemyeşil fon, uzman ellerin dokunuşlarıyla bambaşka mekân ve dekorlara dönüştürülebiliyor. Eskiden olduğu gibi basit ve komik bir görüntü olmuyor. Bu sayede oldukça orijinal bir düğün fotoğraf albümüne sahip olabilirsiniz. Dilerseniz hep gitmek istediğiniz bir Avrupa şehrini seçebilirsiniz. İnandırıcı olsun derseniz sanki bir dış mekân çekimi gibi, deniz, orman veya bir iskele manzarası arasından seçim yapabilirsiniz. Eğer bu fikirler size basit geliyorsa stüdyoda çekilen düğün fotoğraflarınızda kendinizi bulutların üzerine bile yerleştirebilirsiniz.

Vintage ve Tarihi Doku  

Eğer tarihi bir mekânda, tarihi temada bir düğün yapıyorsanız, albümünüz vintage pozlarla kusursuz olabilir. Düğün fotoğraf albümünüz, o güne ait anılarınızı canlandıracağı için temanıza uygun olması gerekmektedir. Antika mobilyalar ve koltuklarla süslenmiş bir düğün fotoğrafı stüdyo konsepti son yıllarda oldukça sık tercih ediliyor. Ayrıca hepsinden olmasına gerek yok. Bir tanesi bile size tek başına yeterli olabilir. Vintage bir koltuk, abajur veya bir büfeyle stüdyoda çekilmiş şık bir düğün fotoğrafı albümüne sahip olabilirsiniz.

Orig filename = 182126_BDS30451

Kalabalık Bir Stüdyo

Son yıllarda dış mekân düğün fotoğrafı çekimlerinde oldukça kalabalık pozlar görüyoruz. Bunu stüdyoda da yapmak mümkün… Arkadaşlarınızla stüdyoya girebilir ve oldukça ilginç pozlar verebilirsiniz. Yine dekoruna kendiniz karar vereceğiniz bir stüdyoda, kılıktan kılığa girebilir, farklı aksesuarlarla eğlenceli pozlara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz aile üyelerini de bu gruba katabilir ve unutulmaz, kalabalık bir stüdyo macerasını da düğün anılarınıza ekleyebilirsiniz.

Panonuzu Kendiniz Doldurun 

Bir panonun önünde durmak istiyorsanız o panoyu dilediğiniz şekilde doldurabilirsiniz. Tamamen sizin hayal gücünüze kalmış. Çiçekler, kumaşlar veya metal eşyalar. Hepsinin farklı bir hava yaratacağından ve şık ve renkli bir görüntü oluşturacağından emin olabilirsiniz.

İlginç Fikirler 

En iyi modifiye edebileceğiniz düzlem yerdir. Yeri istediğiniz şekle bürüyebilir ve üzerine yatarak poz verebilirsiniz. Fonunuza, yani yere yerleştireceğiniz şey bir bahçe görüntüsü olabilir. Bulutlarla süsleyebilirsiniz ve yere uzanıp istediğiniz her şekle girebilirsiniz. Rüzgar efekti verebilirsiniz. Veya isterseniz yağmur yağıyormuş gibi bile hareket edebilirsiniz. Greenbox’tan daha detaylı bir şekilde süsleyebileceğiniz bir yer varsa o şüphesiz zemin olacaktır. Sıra dışı bir stüdyo düğün fotoğrafı için bu fikri es geçmeyin.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!