Tarot Falı Aşk Kartları İle Özel Hayatınızın Geleceğini Öğrenmek

Tarot falı aşk kartları, ikili ilişkiler hakkında kehanette bulunuyor. Peki, hangi kart tarotta hangi anlama geliyor? Düğün Yardımcısı aşk kartlarının anlamlarını açıklıyor.

Tarot falı aşk kartları baktıran kişinin aşk hayatı hakkında ipuçları verirken, mevcut ilişkisi için de kehanetlerde bulunur.
Tarot falı aşk kartlarının başında tabi ki en bilinen kartlardan olan Aşıklar Kartı gelir. Bu kart düz çıktığında evliliğe giden, düzgün ve mantıklı bir aşkı sembolize ederken; ters çıktığında aile tarafından onaylanmayan bir birliktelik ve yanlış kararlar almak anlamına gelir. Aşıklar Kartı’ndan sonra en belirgin diğer aşk kartları ise kuşkusuz İmparatoriçe ve Kılıçların Kraliçesi’dir. İmparatoriçe direkt olarak aşkın kendisidir. Eğer mevcut bir aşk varsa bu kart, o aşkın sonucunda evlilik olacağını gösterir. Duygu dolu ve kalpten gelen, temiz bir aşkı simgeler. Ters açılımda önündeki ve ardındaki kartlara göre anlamı farklılık gösterebilir. Bir yandan sükunet anlamı taşırken, diğer yandan boşanma ve ihanet anlamına gelebilir. Kılıçların Kraliçesi’nde görülen aşk daha mantıksaldır. Bu ilişkide kadın, kendinden emin, kendine güvenen bir kadındır. Doğrucudur ve her zaman eşitlik yanlısıdır. Mantıksız birine aşık olmaz ve kendisine zarar verecek ilişkilerden her zaman uzak durur. Maddiyat düşkünlüğü olarak yorumlanabilecek kartlarla yan yana geldiğinde mantık evliliği anlamını da taşır.

Aşkın Habercisi: Kupa Kartları

Tarot falı aşk kartları olarak doğrudan doğruya gösterilebilecek diğer kartlar Kupa kartları. Kupaların Ası yeni bir aşkın habercisi oluyor. Bu kartın habercisi olduğu aşk, sizi o aşk haricinde bir şey konuşmaktan alıkoyacak kadar kudret sahibi olarak adeta hayatınızın gündemini değiştiriyor. Duygularınızı açığa vurmaktan kendinizi alamayacağınız ve hep bu katıksız aşkı konuşmak isteyeceğiniz kadar yüksek başlangıçları ifade eden Kupa Ası adeta aşk müjdesi veriyor.

Kupaların ikilisi, sevgi ile desteklenen bir aşkı anlatıyor. Eski sevgili ile karşılaşma, yeni biriyle tesadüfen tanışma anlamlarını taşıyan kart barışı da gösterebiliyor. İlişkisi olan kişiler için uyumu yakalamayı temsil eden kart, aşık olunacağının habercisi oluyor. Kart ters olduğunda ise ilişkinin bitişi, kıskançlık ve uyumsuzluk olarak yorumlanıyor.

Değişim de Aşka Dahil

Tarot falı aşk kartı olarak anılan kupa üçlüsünde bir kutlama görülüyor. Mutluluk veren kart, ciddi ve uzun süreli ilişkilerin kehanetinde bulunuyor. Eğlenmek, takım çalışması yapmak, yardımlaşmak için uygun ortamlar oluşacağını işaret eden tarot kartı, ters çıktığında maalesef hayal kırıklığı anlamına geliyor. Eğlenceye düşkünlük, bağımlılık gibi sorunları yansıtan ters kupa üçlüsü, aksaklıklara hazırlıklı olmayı öğütlüyor.

Kupa dörtlüsü duygusal tatminsizliğin işareti oluyor. Boşlukta hissetmek kartın tam karşılığı olurken, danışanların bu dönemde hayal kurabileceği, maneviyata dönebileceğini belirtiliyor. Kart ters olduğunda doyumsuzluk anlamı taşıyor. Hızlı değişimlerin sinyali olan kart ters olduğunda, danışanları yeni maceralar konusunda gönüllü olmaya davet ediyor.

Kupaların beşlisi büyük bir değişikliği haber ediyor. Büyük bir ayrılık, acı, boşanma ve kaybı ifade eden kart, ters olduğunda da umutsuzluk olarak yorumlanıyor. Beklenmedik kötü haberlere hazırlıklı olunmasını isteyen kart, yeni umutların kapıda olduğunun ise müjdesini veriyor.

Eğer çektiğiniz kart Kupaların altılısı ise ve ters gelmişse, artık eskiyle bağlarınızı koparmanız ve yeni ufuklara yelken açmanız anlamına geliyor. Eski sevgililerini takıntı haline getirenlerde veya eski ilişkilerdeki korkularını sürekli yaşayanlarda çıkan kart, yeni bir aşkın uzak olmadığını hatırlatıyor.

Kupaların yedilisi, danışana gideceği yolu iyi tahlil etmesini öneriyor. Fırsatların farkında olunmasını öğütleyen kart, gerçeklerle yüzleşmenin değerini hatırlatıyor. Aşk kartı ters olduğunda ise ihanet ve aldatma konusunda önceden haber veriyor.

Kupa sekizlisi düz açıldığında kişilerin sezgilerine güvenmesini tavsiye ediyor. İçe dönüşü anlatan kupaların sekizlisi, ters olduğunda ise duygusal güçsüzlük anlamı taşıyor. Kart düz haldeyken kişinin içgüdülerinin doğru kişiyi işaret edeceğinden bahsederken, ters durum duygusal anlamda kişinin kendini koruma altına almasını öneriyor.

Kupa dokuzlusu şans müjdeliyor. Aşk enerjinizi yükseleceğini bildiren kart, kişinin yeni ilişkileri, sevgileri içgüdüsü yardımıyla bulabileceğini ifade ediyor. Ters kart durumunda ise para kaybı ve savurganlığa dikkat çekiliyor. Danışanları uyaran kart ilişkinin de bu savurganlıktan zarar görebileceğinin sinyallerini veriyor.

Kupaların onlusunda ise yoğun bir şekilde hissedilen sevgi ve aile ile uyum söz konusu oluyor. Bu kart sizin, partnerinizin ailesi tarafından onaylandığınızı gösteriyor. Aile ile ilişki konusunda anlaşma sağlanmasını ifade eden kart, kayınvalide gelin çatışmaları durumunda suların durulacağının haberini veriyor.

Kuvvet Kartı tarot falı aşk açılımlarında sizi koruyup kollayacak bir sevgili anlamını taşırken, ters gelen Ay Kartı artık etrafınızdaki hile ve düzenbazlığın sona ereceği ve yeni kuracağınız ilişkilerde yalansız, saf bir aşka tutulacağınızı gösteriyor.

Tek Kart ve Üç Kart Fallar

Tarot aşk falı tek kart bakılmak istendiğinde kartlar aşk konusu veya aşık olunan kişi düşünülerek karıştırılıyor. İyice karılan kartlar kapalı olarak sıralandıktan sonra soruya odaklanarak bir kart çekiliyor. Kartın anlamına göre ilişkiye dair yorum yapılıyor.

Tarot aşk falı 3 kart ile de açılabiliyor. İyice karılan deste önce ikiye, sonra soruya odaklanarak üçe ayrılıyor. Soldan sağa geçmiş, bugün ve gelecek için ayrılan destelerin en üstlerindeki kartlar açılıyor. Kartların anlamlarına göre yorumlar yapılıyor. Aşk konusunda kişinin geçmişi, bugünü ve geleceği hakkında bilgi veren üç katlı fal en popüler tarot falları arasında sayılabiliyor. Üç kartlı fal uzun süreli ilişki yaşayanların veya ciddi bir adım bekleyenlerin tercihi oluyor.

Aşk konusuna odaklanarak klasik Kelt Haçı açılımı da yapılabiliyor. 10 kart ile açılan fal, soru aşk üzerine olduğunda genellikle kupa kartlarıyla danışanların sorusunu yanıtlıyor. Kupa saraylı kartlarının sıklıkla görüldüğü açılımda Arkana Majorler de çıkabiliyor. Geniş kapsamlı fal aşkın yanı sıra, aşk konusuna müdahil olan ekonomik sıkıntıları, aile gündemini, iş başlıklarını da fal içinde açıklıyor.

Bir diğer tarot falı olan aşkın yedi yıldızı falı, seçilen yedi adet kart üzerinden bakılıyor. İlk kart güncel aşk durumunuzu, ikinci kart sevilen insan hakkında bilgileri anlatıyor. 3. kart ikili ilişkinin bağlarından bahsederken, dördüncü kartta aşkın engelleri dile geliyor. Beşinci kart açıldığında ilişkinin daha sağlam olması için tavsiyeler veriyor. Altıncı kart partneriniz hakkındaki sırları açık ederken, yedinci ve son kart ilişkinin geleceği hakkında ipuçları sunuyor. Özellikle ilişkisinde partnerinden sürekli şüphe duyanların baktırdığı bu fal kısa sürede bakılarak danışanların aşk endişelerini sona erdiriyor.

Hem günlük hayatta hem de online olarak bakılabilen aşk falları, tarotun yüzlerce yıllık ilmine inanların tercihi oluyor. Doğru sorular sorulduğunda net yanıtlar veren tarot kartları, zaman zarfı ve spesifik başlıklar içeren sorular hakkında kehanet ileten yanıtlar verebiliyor. “Fala inanma, falsız da kalma.” sözünü hatırlayarak tarot aşk falına danışabilir, aşk hayatınızın geleceği konusunda bilgi alabilir ve bunu yaparken oldukça keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Şayet bunu evden çıkmadan yaşamak arzusundaysanız, online tarotu seçebilirsiniz. İlla yüz yüze görüşeceğim bir danışman olmalı diyorsanız, tarot cafeleri tercih edebilirsiniz. Seçeceğiniz mekanı belirlemeden önce internetten yorumları okuyabilir yahut yakınlarınızın yorumlarından yararlanabilirsiniz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!