Tarot Falı Ayrılık Kartları

İçinizde bir heves, belki biraz endişe ile kapattınız gözlerinizi, seçtiniz kartlarınızı Şimdi cevaplarla yüzleşme zamanı.

Kara Haber Kartları

Fala inanmayıp, falsız da kalamayan yanımızı seçtiğimiz kartları doğru yorumlayarak aydınlatalım.Falımızda her daim neşeli haberler olacak değil ya? Hayat bu… Keder de buna dahil. Hem ne demişler “Her şerde bir hayır vardır.” Dileriz, hayır olsun.

Kılıç Üçlüsü

Eğer tarot falı açılımınızda bu kart seçtiğiniz kartlar arasında ise malesef karşınıza çıkacak bir takım talihsiz durumlar var demektir. Şuanda yolunda gidiyor görünen bir ilişki yön değiştirecek, çeşitli tersliklerle karşılaşacaksınız. Zaten şöyle düşünmekte fayda da var: size faydası olmayacak bir ilişkinin hayatınızdan çıkması en doğrusu olacaktır.

tarot-1

Kupa Onlusu (Ters)

Bu kart devamlılığı olmayan ilişkiler, elindekinin kıymetini bilememe, huzursuzluk ve sonu gelmeyen münakaşaların habercisidir. Varsa bir ilişki biter veya devam edilen bir iş sonlanabilir.

Kupa Beşlisi

Bu kart, bir ilişkinin sonlandırılmasına ilişkin aldığınız kararların ve bu kararın getirdiği kayıpların habercisidir. Bu kart, ilişkinin bitişinin can yakıcı ve sarsıcı olmasıyla ilgili sizi uyarır. Yaşayacağınız bu kayıpların üzerine gereğinden fazla kafa yormamalı ve umutsuzluğa kapılmamalısınız. Hala elinizde bulunan değerlere odaklanmanız daha doğru olacaktır.

Tılsım Beşlisi

Tarot Falında bu kart, hayatınızda bir takım kayıpların yaşanması beklenen olumsuz gelişmelerdir. Bu kayıplar,bencilliğin bir cezası olarak yorumlanması da muhtemeldir. Bu kart, duygusal yaşamda da yalnızlığın habercisidir. Önceden güvendiğiniz şeylere olan inancınızı yitirebilirsiniz.

Kupa Üçlüsü (Ters)

Mutlulukla nihayete ermeyecek bir sona hazırlıklı olmanızda fayda var. İyi gittiğini düşündüğünüz ilişkiniz bile karşınızdakinin tavırları yüzünden beklenmedik bir anda size hayal kırıklığı yaşatabilir. Romantizmin kaybolmaya yüz tuttuğu bu dönemde, kart sizi evlilik gibi konuları konuşmadan önce düşünmeye ve dikkatli olmaya davet eder.

Kupa ikilisi (Ters)

Tarot falı bu kart ile sizi tartışmaların ve bazı uyumsuzlukların beklediğine dair sizi uyarır. Bu kart, özellikle ilişkilerinizde dikkatli olmanız gerektiğini konusunda sizi uyarır. Örneğin; çok yoğun duygular yaşadığınız aşk ilişkiniz giderek monotonlaşıp yok olmaya başlayabilir ve kötü bir şekilde bitebilir. Daha önce dengede olan duygu ve davranışlar, yerini bencilliğe ve empati eksikliğine bırakabilir. Ciddi ayrılıklar yaşanabilir çünkü ilişki dengesini yitirmiştir.

tarot falı, tarot falı ayrılık kartları, tarot falı aşk, tarot falı ilişki

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!