Tarot Falı Evlilik Kartları

Yüz yıllardır bilinmezi aydınlatan tarot falı evlilik kartları ile aşka ve evliliğe dair aklınıza takılan bir çok sorunun cevabını bulabilirsiniz.

interpreting-tarot-cards

Toplamda yetmiş sekiz adet kart ile bakılan tarot falı destesindeki kartlar bir çok konuda insanları aydınlatırken, evlilik hakkında da akıllarda oluşan soruları cevaplıyor. Başlıca evlilik kartları arasında, birazdan haklarında daha detaylı bilgi vereceğimiz; İmparatoriçe, Başrahip, Güneş, Kupaların Üçlüsü, Kupaların Onlusu, Tılsımların Onlusu, Kupaların Ası ve tabi ki Aşıklar kartları bulunuyor.

Tarot falı İmparatoriçe kartı, tamamen birbirine adanmış bir ilişkiyi, evliliği, hamileliği temsil ediyor. Erkekler, hayallerindeki kadına kavuşacağını bu kart sayesinde öğrenebiliyorken kadınlarsa; bu kart sayesinde mutlu bir evlilik sonrasında gelecek olan annelik kavramına yaklaştığı haberini alıyor.

Başrahip kartı tarot falı kartları arasında kiliseyi simgelediğinden dini birleşim, evlilik yeminini, karşılıklı sonsuz sevgi hakkında fikirler veriyor. Bu kartı seçtiğiniz taktirde toplum tarafından onaylanmış düzenli bir aile hayatına adım atacağınız haberinizi de alıyorsunuz.

rider-waite-lovers

Güneş kartını açtıysanız yine şansınız yanınızda demektir. Bu tarot falı kartı, ilişkinizde sonsuz huzurun, karşılıklı sevginin ve tabi ki yine evliliğin habercisi.

Hayatınızda biri yoksa veya devam eden ilişkinizin sonunu merak ediyorsanız tarot falı kupaların üçlüsü tam da size göre. Çünkü bu kart yeni tanışmalara ve uzun süreli ilişkilere gebe. Ciddi bir ilişkinin temellerinin atılacağı bir dönemi ifade eden bu karta göre; nişan ve evlilik çok da uzakta değil.

Kupaların onlusu duygusallıkta doruk noktasını simgeleyen bir tarot falı kartı. Bu kartta gerçek, sonsuz sevgi ve aile ön planda. Ayrıca bulunduğunuz olumlu durumu koruma hali de bu kartın iç ferahlatıcı tarafı.

İyi koşulların habercisi olan Tılsımların Onlusu evliliği, iç zenginliği ve ailedeki istikrarı simgeliyor. Ayrıca bekarsanız evliliğe giden bir yolun başındasınız demektir.

Kocaman desteden en fazla şans getiren kartlardan biri olan Kupaların Ası suyun gücünü ve sevgiyi temsil ediyor. Yani bu kartı seçtiyseniz oldukça şanslısınız. Aşkın getirdiği sevinç ile pozitif enerji yaymaya başlıyorsunuz. Evlilik, sadakat ve çocuk kartın size verdiği en güzel haberler arasında.

Diyelim tarot falı kartları arasından Aşıklar kartı çıktı karşınıza. Bilin ki çok şanslısınız. Çünkü bu kartı seçtiyseniz, dengeli ve sağlıklı bir evlilik kapınızda demektir. Adem ve Havva figürleri bulunan kart her açıdan ilişkinizin yolunda gideceğine de dikkat çekiyor.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!