Tarot Falı Mutluluk Kartları

Tarot falı kartları arasında mutluluk kartlarının hangileri olduğu ve manalarının ayrıntılı bir biçimde açıklamasını yazımızda bulabilirsiniz.

Tarot falı kartları arasında bazıları aşka, mutluluğa, başarıya veya daha nicelerine işaret etmektedir. Esasında tarot falı kartlara güvenmekle alakalıdır. Sorulacak olan soru veya istenilen bir ipucunu almanızın tek çıkar yolu kartlara inanmanız ve güvenmenizdir. Sonrasında elbette ki almak istediğiniz cevabı alacaksınız. Her tarot kartı aynı şeyi söylemeyeceği gibi farklı kartlarla ilişkilendirildiğinde de bambaşka anlamlar doğurmaktadır. Tarot falı uçsuz bucaksız bir deryadır ve her seferinde size farklı şeylerden bahseder. Ama esasında insanın en çok istediği şey mutlu bir yaşam sürmek ve bunu devam ettirebilmektir. Mutluluk tarot kartlarında da mevcuttur. Hangi tarot kartlarının mutlulukla ilişkilendirildiğine hep beraber bakalım.

tarot-kart

Dünya

Bu kart başarıyı temsil eder. Hedeflenen planların hayata geçirilmesi için önemli bir göstergedir. Aynı zamanda maddi ve manevi mutluluğa işarettir.

Ölüm

İlk bakışta çok kötü hisler uyandıran bu kart esasında yeni başlangıçlara ve farklı hayat tarzlarına işaret etmektedir. Geçmişte yaşanılan olayların kişiyi artık üzmediği manası da çıkarılabilir. Üzüntülerin arkada bırakılıp mutlu ve yeni bir hayata doğru adım atıldığının göstergesidir.

Asaların Dörtlüsü

Seçilen bu kart mutlu bir başarının ilk emarelerini gösterir. Aynı zamanda her ne konuda bir isteğiniz veya planınız varsa olumlu yönde ilerleyeceğini de gösterir.

Asaların Dörtlüsü (Ters)

Mutluluğun ve başarının temsilcisi olan bu kart her konuda pozitifliğin işaretçisidir.

Baş Rahibe

Akıldaki soruları temsil eden bu kart rastgele olarak değişimlerin de habercisidir aynı zamanda. Gelecek olan değişimlerden dolayı yaşanacak mutlulukların da işaretidir.

Güneş

Yeniden doğuşun her manada simgesi olan bu kart. Mutluluğun kapıda olduğunun habercisidir. Sorunların çözüme ulaşacağının ve yeni başlangıçlar yapılacağının göstergesi olan bu kart öz güvenin de temsilcisidir.

Kupaların Üçlüsü

Gelişen ve hızla temelleri atılan bir ilişkinin habercisi olan bu kart mutlu sonuçlara işaret eder. Yaşanan bir ilişkinin evliliğe dönüşmesini de belirten bu kart yeni bir ilişkinin de başlangıcı olabilir.

Uyanış

Kişinin korkularından ve problemlerinden sıyrıldığına işaret eden bu kart kişinin kendi duyguları yörüngesinde mutluluğa kavuşacağının işaretidir. Bu kişi ne manada olursa olsun kendi iç sesini dinlemeli ve ona göre hareket etmelidir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!