Tarot Falı Para Kartları

Bu yazıda tarot falı para kartlarının anlamlarının yanı sıra bu kartların hangi kartlar olduğu ile ilgili detaylı açıklamalar yapılmıştır.

Tarot falı kartları kendi arasında büyük arkana ve küçük arkana olmak üzere iki büyük gruba ayrılmaktadır. Küçük arkana grubu ise yine kendi arasında değnek (asa), kılıç, kupa ve tılsım (para) serisi olmak üzere dörde ayrılır. Her seride 14 adet kart bulunur. Tarot falı bakılırken genellikle para ile ilgili konularda oldukça karmaşa yaşanır ve bu konu ile alakalı sorular sorulur. Elbette ki herkes yaşamını idame ettirebilecek kadar para ister. Ancak bir de parasını elinde tutmak isteyen ve yine bu bağlamda tarot kartlarına başvuran kişiler de vardır. Tarot falı kartlarında bizi paraya yönelten ve parayla alakalı çıkarımlarda bulunmamızı sağlayacak kartlar ise şu şekilde;

Tılsımların Kraliçesi (Ters)

Genellikle kendinden emin olmama halini yansıtır. Aynız amanda özgürlük ve parasal açıdan yaşanan fakirliğin de işaretidir.

Tılsımların Sekizlisi

Bu kart genellikle daha etkin kişilerle bir araya gelmenin ve iş hayatında yükselmenin yanı sıra bunun akabinde ise daha fazla para kazanmanın da göstergesidir.

Tılsımların Dörtlüsü (Ters)

Elde edilen paranın savurganlık nedeni ile azaldığı ve finansal anlamda zor bir döneme girileceğinin işareti olan bu kart, güçsüzlükle burun buruna geleceğinizin de işareti olabilir.

Tılsımların Şövalyesi (Ters)

Bu kart genellikle parasal konularda yaşanan sıkıntıların ve iş bulamama gibi durumların göstergesidir.

Tılsımların Dokuzlusu

Parasal anlamda bol kazanca ve güven duygusuna işaret eden bu kart ev ve aile sevgisi ile alakalı da ipuçları vermektedir.

Tılsımların Yedilisi (Ters)

Ödenecek olan borçların yoğun olacağı bir döneme girmenin göstergesi olan bu kart parasal sıkıntıların yanı sıra sinirsel olarak yıpranmanın ve bazı sağlık sorunlarının yolda olduğunun habercisidir.

Tılsımların Ası (Ters)

Hedeflediğiniz başlamış veya başlayacak olan bazı olayların gerçekleşmemesi durumunun olduğunun göstergesi olan bu kart parasal anlamda zor bir döneme girişi de işaret etmektedir.

Şeytan

Bazı çıkarların ve içten pazarlıkların göstergesi olan bu kart parasal anlamda düzlüğe çıkılacağının işaretidir. Aynı zamanda para ve şaşaa için gerçekleştirilecek olan evliliklerin de göstergesidir.

Kupaların Dokuzlusu

Yaşamdan alınacak zevklerin had safhaya ulaşacağını müjdeleyen bu kart bol para ve sağlık göstergesidir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!