Tarz Sahibi Düğün Davetiyeleri

Ayaklarınızı yerden kesen evlenme teklifinden sonra sıra geldi düğün için hazırlıklara başlamaya! Mekandan gelinliğinize her şeyi düşünmek için zamanınız var evet ama zamanın su gibi akıp gittiği bu zamanları da iyi değerlendirmek gerekiyor. Düğün konseptiniz ile ilgili kafanızda kurduğunuz her şey yavaş yavaş yerine oturmaya başlamış olmalı. Mekandan sonra sıra geldi davetiyelere… Yaratıcı, özgün ve tarz sahibi davetiyelere sahip olmak istiyorsanız eğer, iyi bir tasarımcı ile de çalışmanız şart.

Bizim sizler için araştırdığımız, tarz sahibi düğün davetiyelerine bakmaya ne dersiniz. Düğün konseptleri için ince eleyip sık dokuyarak oluşturduğumuz tarz sahibi davetiyelerden umuyoruz ki ilham alabileceksiniz. Hem belli mi olur; belki içinden birine vurulur ve birebir aynısını düğün davetiyeniz olarak yaptırırsınız.

Vintage — Tarz Sahibi Düğün Davetiyeleri

Vintage ruha sahip bir davetiye her zaman için stil sahibi bir davetiye olur. Tarz sahibi düğün davetiyeleri içinde, eskinin ruhunu da barındırdığından vintage davetiyeler, davetlilerinizin de dikkatini çekecektir. Vintage görünüm elde etmek için kraft kağıtlardan, pullardan ve dantellerden faydalanın. Davetiyelerinizin güzelliği karşısında, davetlileriniz düğün sonrası davetiyeleri çerçeveletip evinin bir köşesine asmak bile isteyebilir!

liva-4029-3

Modern Çizgiler — Tarz Sahibi Düğün Davetiyeleri

Modern ve yenilikçi çizgilerden hoşlanan siz, biliyorsunuz ki davetiyeniz de  klasik öğeleri barındıran bir davetiye olmayacak. Düğün konseptiniz modern akımlar içerisinde olacakken, davetiyenizinde yenilikçi çizgilere sahio olmasını istemeniz çok normal. Modern bir düğün konsepti için, tarz sahibi özgün davetiyeler yaratmak mümkün. Grafik formlar, modern çizgilerin kombinasyonu ile ortaya harika bir davetiye çıkabilir. Ne istediğinize karar verdikten sonrası çok daha kolay! Sizler için seçtiğimiz davetiyerlere bakarak ilham alabilirsiniz.

asrin-davetiye

Floral Desenler — Tarz Sahibi Düğün Davetiyeleri

Floral desenli bir davetiye de tarz sahibi olabilir. Floral formları nasıl kullanacağınıza karar verdikten sonra gerisi basit. Oldukça yaratıcı fikirlerle siz de davetiyenizi özgün kılabilirsiniz. Her zaman alışık olduğumuz çiçek motifleri, sizin davetiyeleriniz ile birlikte form değiştiriyor. Belki sanatsal bir etki, belki de yelpaze şeklinde üzerinde harika çiçek desenleri olan bir davetiye. Bizim seçtiğimiz floral desenli davetiyelerin size ilham vermesi dileğiyle!

wedding-invitations

Eğlenceli Şeyler — Tarz Sahibi Düğün Davetiyeleri

Tarz sahibi düğün davetiyeleri deyince aklınıza hemen aristokrat dokunuşlar ya da cool izler taşıyan davetiyeler gelmesin. Oldukça eğlenceli ve yaratıcı davetiyelerle de satil sahibi davetiyeler olabilir. Çocukluğunuzdan izler taşıyan oyuncaklar, farklı şekillerde karşımıza çıkan davetiyeler ya da davetlilerin çabası ile davetiyeye dönüşecek bir davetiye oldukça dikkat çekecek ve merak uyandıracaktır. Açık fikirli olun ve düşüncelerinizi yönlendirin; ortaya çıkan sonuçtan eminiz siz de çok memnun klaacaksınız!

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!