Tarzınıza Göre Tektaş Kolye Seçimi

Mücevher dünyasında binlerce göz alıcı kolye tasarımı yer alıyor. Yeni trendler arasında kadınların gönlünü fetheden mücevherler arasında tektaş kolyeler dikkat çekiyor.

tektas-kolye-eros-pirlanta-9

Hayatın her anında seçimler yapıyoruz. En basit ifadeyle su satın alırken bile belirli bir markayı tercih ediyoruz. Peki, boynunuzu süsleyecek ve kıyafetlerinizi tamamlayacak tektaş kolye seçimini yaparken nelere dikkat etmelisiniz?

Tektaş Kolye Seçmeden Önce Kendinize Sormanız Gereken Sorular

Onlarca seçenek arasında kendi tarzınıza en uygun olan tektaş kolyeyi seçmek zor ama keyifli bir süreç olacaktır. Bu sebeple tektaş kolye satın almadan önce kendinize soracağınız bazı belirleyici soruların bu süreci kolaylaştıracağını düşünüyoruz.

tektas-kolye-eros-pirlanta-10

  • 1.Beyaz altın mı, sarı altın mı?

Günlük hayatta ve özel günlerde kullandığınız mücevherlerde ağırlıklı olarak hangisini tercih ediyorsunuz? Beyaz altını mı sarı altını mı daha rahat kullanıyorsunuz?

tektas-kolye-eros-pirlanta

  • 2.Sadece özel günlerde kullanacağınız bir model mi; yoksa günlük hayatta da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir model mi?

Günlük hayatta kullanacağınız tektaş kolye daha sade olacakken yalnızca özel günlerde kullanmayı tercih edeceğiniz bir tektaş kolye daha gösterişli bir tasarıma sahip olabilir.

tektas-kolye-eros-pirlanta-2

  • 3.Sade mi gösterişli mi?

Ne tür kıyafetler tercih ediyorsunuz? Yoğun desenlere sahip, tasarım ayrıntılarıyla dikkat çeken kıyafetlerle kullanacağınız bir tektaş kolye daha sade bir modelde olacakken klasik ve yalın bir tarzınız varsa gösterişli bir tektaş kolye ile şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

tektas-kolye-eros-pirlanta-3

  • 4. Kıyafetlerinizin yaka kısmının modeli nasıl?

Her kadın vücut tipine ve tarzına göre farklı modellerde yakalara sahip kıyafetler tercih eder. Siz ağırlıklı olarak hangi modeli tercih ediyorsunuz? V yaka, kayık yaka ya da sıfır yaka kıyafetlerle kullanacağınız tektaş kolye birbirinden farklı olacaktır.

tektas-kolye-eros-pirlanta-4

Tektaş Kolye Modelleri

Tarzınıza en uygun tektaş kolye seçimi yapmadan önce sizin için birbirinden farklı ve dikkat çekici tektaş kolye modellerini inceledik.

Kalplerle süslenmiş ya da sonsuzluk işareti içine yerleştirilmiş tektaş kolyeler romantik karaktere sahip olanlar için en ideal seçimlerden biri olabilir.

tektas-kolye-eros-pirlanta-5

Günlük hayatta da kolaylıkla kullanabileceğiniz dairesel ya da kare biçimli yuvaların içine oturtulan tektaş kolyeler ile şık ve yalın bir görünüm elde edebilirsiniz.

tektas-kolye-eros-pirlanta-6

Kolye ucu biçimdeki ya da zincir üzerinde yer alan tektaş kolyelerden tarzınıza ve kıyafetlerinize uygun olan modeli tercih edebilirsiniz.

tektas-kolye-eros-pirlanta-7

Tüm bunların yanı sıra birbirinden farklı iddialı modellerde tektaş kolyeler de bulunuyor. Sizin için anlam ifade eden bir şeklin ya da figürün üzerinde yer alan tektaş kolye tercih edebileceğiniz gibi diğer değerli taşlarla süslenmiş olanlar da seçenekler arasında yer alıyor.

tektas-kolye-eros-pirlanta-8

Pırlantanın göz kamaştıran güzelliği ile büyüleyici görüneceksiniz.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!