Taşlı Gelin Ayakkabısı Modelleri

Üzerinde yepyeni bir hayata başlayacağınız gelin ayakkabıları da sizin kadar önemli. Taşlı gelin ayakkabı modelleri 2014 yılında platform topuk gelin ayakkabılarıyla beraber kataloglarda yerini aldı. Şıklığınıza ve zarafetinize ışık katacak olan taşlı gelin ayakkabıları oldukça ilgi gören modeller. Düğün boyunca sizi ayakta tutacak olan, gelinliğinizle bir bütün içinde olması gereken ayakkabıların seçimini mutlaka gelinlikten sonra yapmanız gerekiyor. Taşlarla süslü görkemli bir gelinliğin altına, yine taşlı gelin ayakkabısı seçimi şık durmayacaktır. Kısa kabarık modeller, düz ve vücuda oturan modeller, Fransız dantelleriyle süslenmiş modeller taşlı gelin ayakkabısı modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Taşlı Gelin Ayakkabısı Modelleri-1
Bu tarz topuğu ve platformu taşlarla süslenmiş yanına da fiyonk veya inciler eklenmiş bir gelin ayakkabıları taşlı modeller içinde en gösterişli olan modellerden. Svarowski taşların büyüsünün üzerinde ahenkle salona giriş yaparken kendinize olan güveniniz kat kat artacaktır.

Taşlı Gelin Ayakkabısı Modelleri-2

Her tarafı kristal Svarowski taşlarla kaplı modeller kısa ve kabarık etek gelinliğinize oldukça yakışacak modellerden. Zarif ve aynı zamanda iddialı görünüme sahip olan taşlı gelin ayakkabı modelleri akılları baştan alabilecek ışıldamaya sahip olacaktır. Açık veya kapalı şekilde tercih edebileceğiniz modellerde Svarowski taşlar gelin ayakkabınızın atkılarını ve bağlarını da kaplayabilir.

Taşlı Gelin Ayakkabısı Modelleri-3

Fark yaratan taşlı modeller de yok değil. Zarafetinden ödün vermeden taşla kaplı topuklar ve platforma ince bir şerit halinde işlenmiş farklı boyutlardaki taşlar oldukça şık ve cüretkar bir görüntüye sahip oluyor. Taşlı gelin ayakkabısı modelleri oldukça fazla sayıda ama bu tarz modeller dikkatleri ilk çeken taşlı modellerden.

Taşlı Gelin Ayakkabısı Modelleri-4

Topuk son yıllarda herkesin aklına ince olarak geliyor ama 2014 yılında kalın ve taş kaplı topuklar da raflarda gururla ve gösterişle yerlerini aldı. Dar etekli bir gelinlik ile harika bir görüntü oluşturacak olan kalın topuklu ve taşlı gelinlik modelleri bu yıla damgasını vuracak gelin ayakkabısı modellerinden.

Taşlı Gelin Ayakkabısı Modelleri-5

Taşlı gelin ayakkabısı denildiği zaman akıllara küçük taşlarla süslenmiş ve kapalı gelin ayakkabısı modelleri geliyor. Ama gün geçtikçe modanın gösterdiği farklılıklar bu modellere de yansıdı. İri taşlarla topuğu kaplı açık bir ayakkabı seçebilir ve harika bir görüntüde gelin ayakkabısına sahip olabilirsiniz. Fark yaratan bu modeller düğüne damgasını vurabilecek kadar iddialı.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!