Taze Çiçeklerden Gelin Tacı Yaptırın!

Tasarımlarıyla gelin buketlerine yön veren çiçek tasarımcılarının eli gelin tacı konusuna değdiği günden beri gelin saçlarında çiçekler açmaya başladı. Haliyle güneşin ilk yüzünü gösterdiği ilkbahardan sonbahara kadar neredeyse tüm düğünlerde çiçekli bir saç aksesuarıyla karşımıza çıkan gelinlerin sayısı da arttı. Biz de önümüzdeki günlerin pırıl pırıl yaz düğünlerinin hatırına taze çiçeklerden yapılmış gelin taçlarını mercek altına aldık. En renkli gelinlerin saçlarını süsleyen çiçekli taçlara biz bayıldık, ilham alma sırasını ise size bıraktık!

cicekli-gelin-saci-modelleri

Topuzların Arasından Göz Kırpan Canlı Çiçekler

Gelin saçı için kullanacağınız taçlar neredeyse tüm modellerle harika bir uyum yakaladığından dilediğiniz renkte bir tacı dilediğiniz bir gelin saçı modelinde kullanabilirsiniz. Biz örgülü topuzların yanlarına tutturulan modelleri çok beğendik. Gelinliğinizin tarzına ve makyajınıza göre gelin tacının rengini belirlemeyi ise size bırakıyoruz. Ama fikrimizi sorarsanız pastel tonlarda ya da parlak pembelerin süslediği taçların yaz düğünleriyle uyumlu olacağını söyleyebiliriz.

Abartıdan Uzak Minik Çiçeklerden Bahar Taçları

Gelinliğinizin muhteşem görünebilmesi için sadece makyajınızın ve gelin saçı modelinizin de hoş görünmesi yeterli değil. Gelin ayakkabılarından kullandığınız aksesuarlara kadar her detayda müthiş bir uyum yakalamalısınız. Aksesuarların olmazsa olmazı gelin saçı taçları da buna dahil. Durum böyle olunca yardımınıza koşan en renkli alternatifler de çiçekli gelin taçları oluyor. Mesela bahar düğünleri için minik çiçeklerle sarmalanmış şık bir gelin tacının çok hoş bir seçenek olacağına eminiz.

gelin-sac-cicekleri-modelleri-24

Saçlarda Helenistik Rüzgarlar

Helenistik Dönem’e ait tüm aksesuarlara bayıldığımız bir gerçek! Ama o devrin ruhunu yansıtan saç aksesuarlarının yeri bambaşka. Ancak biz bu kez altın ya da gümüş taçlar yerine taze çiçeklerden yapılmış gelin taçlarının peşindeyiz. Eğer Helenistik bir gelinlikle konuklarınızın karşısına çıkmayı planlıyorsanız bu çiçekli taç modelleri, siz de tercih edebilirsiniz. Saç modelinizde ise ister dönemin saç modası olan örgülü topuzları tercih edin isterseniz yarım toparlanmış özgür modelleri… Her ikisinin de muhteşem görüneceğini eminiz.

Şıklığı Sadelikte Aryan Gelinlere…

Bazı gelinler için ihtişam ne kadar önemliyse bazıları için de gösterişten uzak olmak aynı derecede mühim. Siz de sade bir şıklıktan yanaysanız çok şanslısınız. Çünkü sizin zevkinize uygun taze çiçeklerden yapılmış harika gelin tacı modelleri var. Beyaz ya da pembe bir ladenden yapılmış bir bant, saçlarınızın arasında kusursuz görünebilir mesela. Ya da yeşil yapraklar ile çiçek formu yakalanmış şık bir gelin taç ile muhteşem görünebilirsiniz.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!