Tektaş Küpe Hangi Kıyafetlerle Takılır?

Birçok kadının hayalini süsleyen ve vazgeçilmezi olan tektaşlar, sadece yüzük olmaktan ziyade, kolye, küpe, broş ve takı seti olarak da karşımıza çıkıyor. Pırlantanın muhteşem işlemesiyle varolan bu tasarımlar, oldukça şık ve göz alıcı ürünler aynı zamanda. Genel itibariyle evlilik teklifini akıllara getiren tektaş yüzükler, son zamanlarda öyle revaçta ki, birçok kadın “Tek taşımı kendim aldım, tek başıma kendim taktım.” sloganıyla ve kendilerine aldıkları tektaşlarla erkeklere bir gönderme yapıyorlar bile diyebiliriz. Peki bu eşsiz ürünler kullanılırken nelere dikkat edilmeli? Tektaş küpe, ne tarz kıyafetlerle takılmalı? İşte tüm bu soruların cevapları ve sizlere bu konudaki önerilerimiz bu yazımızda saklı. Hadi hep birlikte bir göz gezdirelim.

tektas-kupe-eros-pirlanta

Modası asla geçmeyen ve geçmeyecek olan tektaş ürünler, gerek kesimleri gerekse tasarımlarıyla her dönem kendini yenileyerek, hayatımızda varlığını koruyan nadir ürünlerden. Büyüklükleri ve işlemeleriyle, her kadının kalbinde ayrı bir yere sahip olan bu mücevherler, hemen hemen her tarza da hitap edebilen bir özelliğe sahip.

Peki tektaş küpe ile kombinleyeceğimiz kıyafet, ne tarz bir kıyafet olmalı? Aslında bu tamamen, tektaş küpenin tasarımına bağlı. Eğer tektaş küpe sade bir tasarıma sahipse, yani tamamen kulağınıza oturan, sallantısız ve şatafatsız bir tektaş küpeyse, bu modeli hemen hemen her tarzla kombinlemeniz mümkün.

tektas-kupe-eros-pirlanta-2

Aşırı spor kıyafetler hariç tabii. İster klasik bir etek ceket takımla, isterseniz de bir kot ve şifon gömlekle kombinleyin. Hatta bu küpelerinizi tayt ve son zamanlarda oldukça moda olan salaş ve de tüylü kazaklarınızla da takabilirsiniz. Sade kesim tektaş küpenizde, seçim tamamen sizin zevkinize ve kıyafetlerinizi kombinleme aşamasındaki beğeninize kalmış durumda.

Ancak tektaş küpeniz biraz sallantılı ve abartılı bir modelse, bu küpeyi günlük ve de spor kıyafetlerinizle kombinleyemeyeceğinizin de farkında olmalısınız. Çünkü; bu tasarımda bir küpe, aynı şıklıkta bir kıyafeti de beraberinde taşımak ister. Bu küpeler için en uygun kombinler, maskülen olarak tabir edilen kıyafetler ve pek tabii abiye elbiselerdir. Aynı zamanda şık gece kıyafetlerinizle de tektaş küpelerinizi takmanız mümkün. Bu tür kombinlerde dikkat etmeniz gereken bir diğer husus, çok fazla takı kullanmamanız. Eğer yıldızınız küpeleriniz olsun istiyorsanız, size önerimiz zarif bir bileklik ya da sade bir yüzük dışında, başka takı kullanmamanız.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!