Tria Yüzük ile Evlenme Teklif Etmeyi Düşünür müsünüz?

Eğer sevdiğinizle evlenme kararı verdiyseniz almanız gereken iki önemli karar daha var demektir. Birincisi, nasıl evlenme teklif edeceğiniz, ikincisi ise nasıl bir yüzükle evlenme teklifi edeceğiniz. Aslında nasıl bir teklif sunacağınız ve hangi yüzükle evlenme teklif ettiğiniz alacağınız cevabı etkilemese de yine de sevdiğinizi etkilemek istiyorsanız ve bu özel anı unutulmaz kılmak istiyorsanız eşsiz bir mekanda, eşsiz bir yüzükle evlenme teklif etmenizi öneririz.

Son dönemde evlenme teklifi denildiğinde tabi ki ilk akla gelen seçenek tektaş pırlanta yüzükler. Seçebileceğiniz yüzlerce tektaş pırlanta yüzük modeli varken biz size bir adım önde olarak sevdiğinizi şaşırtmanız için tria yüzükleri tavsiye ediyoruz. Eğer; “Sıradanlık bana göre değil. Ben farklılıkların insanıyım ve sevdiğimi hem mutlu edip hem de şaşırtmak istiyorum.” diyorsanız tria pırlanta yüzükler yardımınıza koşabilir.

Evlenme teklifi, evliliğe adım atmadan önce yaşayacağınız belki de düğününüzden bile daha çok hatırlanacak bir an. Mesela müstakbel eşiniz ile birlikte, bir arkadaş grubunuzla oturduğunuzu düşünün. Arkadaşlarınız düğününüzden ziyade sizin nasıl evlenme teklif ettiğinizi soracaktır. Eğer ihtişamlı ve gerçekten ilginç bir evlilik teklifinde bulunduysanız kahraman ilan edilebilirsiniz. Ama sönük bir evlilik teklifi yaptıysanız emin olun orada bulunmak istemezsiniz. Peki ama eşsiz bir evlilik teklifini nasıl yapacaksınız? Eğer aşırı romantik olaylara gelemem ya da bu işler bana göre değil diyorsanız en pratik yol, sevdiğinizin gözlerini kamaştıracak çok şık ve zarif bir yüzükle evlilik teklifi yapmak olacaktır. Böylelikle hem sıradanlıktan uzak durmuş olur hem de sevdiğinize verdiğiniz değeri göstermiş olursunuz.

Tria yüzükler, tektaş pırlanta yüzüklere göre daha gösterişli ve ihtişamlı olduğundan sevdiğinizin kalbini kazanmanız daha kolay olacaktır. Böylelikle hem sevdiğinizin mutluluğu ile daha çok mutlu olur hem de istediğiniz mutlu sona daha çabuk ulaşabilirsiniz.

Ayrıca hiç endişe etmeyin, tektaş pırlanta yüzük seçenekleri kadar tria yüzük modellerinde de çok fazla seçenek bulunuyor. Müstakbel eşinizin zevkine uyun tria yüzük bulmanız oldukça kolay. Hem göz dolduran hem de oldukça şık ve naif tiria yüzük, alyans ile evlilik teklifiniz oldukça canlı olacak.

Evlilik teklifi denilince akla tek taş pırlanta yüzükler gelse de siz tria yüzük ile yapacağınız evlilik teklifinizle farklılığınızı ortaya koyarak bir adım öne geçebilirsiniz…

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!