Türkçe İlk Dans Müzik Örnekleri

Kapılar açılıyor ve ışıklar üzerinizde parlıyor… Düğün gününüzün en özel ve en anlamlı anı için ilk dansınızı etmek üzere içeri girdiğinizde, tüm gözlerin üzerinize çevrildiği dakikalar diyebiliriz. Tıpkı bir masalın prensiyle güzel prensesinin paylaştığı o muhteşem sahne gibi… İlk dans, düğün töreninizin en özel anı olduğuna göre o harika anların atmosferine yakışacak bir parçaya ihtiyacınız var demektir. Bunu bildiğimizden bu kez ilk dansını Türkçe bir müzikle yapmak isteyen romantik çiftler için en güzellerinden bir liste derledik. İşte o muhteşem dakikaların büyüsüne yakışacak birbirinden romantik Türkçe İlk Dans Müzik Örnekleri …

 

Ayten Alpman/Ben Varım – Türkçe İlk Dans Müzik Örnekleri

Türkçe ilk dans müziğinize karar vermeden önce dikkat etmeniz gereken birkaç küçük detay  olduğunu unutmayın. Mesela mekan ve düğün konseptinin Türkçe ilk dans müziği seçimindeki etkisi büyük. Örneğin vintage konseptli bir düğünde imzanızı atacaksanız Türkçe ilk dans müziğiniz için ‘Ben Varım’ romantik bir seçim olabilir.

Kenan Doğulu/En Kıymetlim – Türkçe İlk Dans Müzik Örnekleri

‘Sen benim en kıymetlimsin, en güzel vazgeçilmezimsin!’ Türkçe ilk dans müziği seçiminizde anlamlı sözler aramaya başladıysanız kalbinizden geçenlere Kenan Doğulu tercüman olabilir. Bu düğününüzün ilk dansı ve tüm gözler üzerinizde olacak bunu unutmayın ve gözlerinizi ondan bir an bile ayırmayın!

Nilüfer/Ta Uzak Yollardan – Türkçe İlk Dans Müzik Örnekleri

Eskimeyen bir Türkçe şarkıyla ilk dansınızı özel kılmak istiyorsanız Nilüfer’in ilk günkü kadar sevilen parçası ‘Taa Uzak Yollardan’ parçasını seçebilirsiniz. Üstelik konuklarınızın neredeyse tamamı bu şarkıyı bildiğinden düğüne dair hatırlanan en özel anlardan birine damganızı hoş bir ilk dansla vurabilirsiniz.

Sözleri de müziği de yumuşacık bir şarkıya ne dersiniz? O halde Yaşar’ın tutkulu bir aşkı anlatan şarkısı sizin ilk dans müziğiniz neden olmasın! Gecenin en güzel dakikalarına yaşatan şarkı sırasında, “Sığınacağım liman yok senden başka!” derken bu dans için ona teşekkür etmeyi unutmayın.

Sefarad/Seni Ne Çok Sevdiğimi – Türkçe İlk Dans Müzik Örnekleri

Aşkınızı birbirinize sözlerle anlatamadığınız yerde araya şarkılar giriyor. Durum böyleyken Türkçe ilk dansı müziği seçiminiz aslında birbiriniz için de küçük bir jest sayılabilir. İşte Seferad’ın ‘Seni Ne Çok Sevdiğimi’ parçası da o muhteşem şarkılardan biri. Üstelik düğününüzün ilk dans müziği olmak için de en güçlü Türkçe parça olmaya aday.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!