Türkçe ilk Dans Müzikleri

Birbirini seven iki insanın hayatlarını birleştirdikten sonra yapacakları ilk dans kuşkusuz çok özel ve büyülüdür. Bu yüzden düğünde ilk dans müziği ince elenip sık dokunularak karar verilmesi gereken bir detaydır. Tercihiniz ilk dansınızı yerli bir şarkı eşliğinde yapmaktan yanaysa, burada sizin için derlediğimiz Türkçe ilk dans müziği önerilerine göz atmanızda fayda var. Bu arada, seçeceğiniz ilk dans şarkısı ne olursa olsun, düğününüzden önce ilk dansınızı prova etmeyi unutmayın. İlk dans esnasında zaten yeterince heyecanlı olacaksınız. Müziğin neresinde ne yapacağını bilmeyen, eli ayağı birbirine dolanan çiftlerden olmamanız için seçtiğiniz şarkıyla evinizde bir iki kez dans edip ufak bir prova yapmanızda sonsuz fayda var.

1- Burcu Güneş – Sen Kaybı — Türkçe ilk Dans Müzikleri

2013 yazına damgasını vuran bu şarkı, çok ağır olmayan temposu ve tutkulu bir aşkı anlatan sözleriyle sizin ilk dans şarkınız olabilir.

2- Tarkan – Asla Vazgeçemem — Türkçe ilk Dans Müzikleri

Tarkan’ın bu şarkısı onca yıl sonra bile hala çok seviliyor ve birçok çift tarafından ilk dans şarkısı olarak tercih ediliyor. Asla Vazgeçemem, hiç eskimeyecek bir klasik. Siz de risk almadan herkesin sevdiği bu büyülü şarkıyı ilk dans şarkısı olarak seçebilirsiniz.

3- Kenan Doğulu – Aşka Türlü Şeyler — Türkçe ilk Dans Müzikleri

Son dönemlerine n sevilen slow şarkılarından. Kenan Doğulu, Aşka Türlü Şeyler  şarkısında aşkın tüm cilvelerini anlatırken ne de güzel özetler her detayı. Siz de bu şarkı eşliğinizde ilk dansınızı yaparken gözünüzün önünden ilişkiniz bir film şeridi gibi geçebilir. Tabii en güzel kısmı da mutlu sondur 🙂

4- Sertab Erener – Aşk — Türkçe ilk Dans Müzikleri

Yine hiç eskimeyecek olan bir klasik. Sertab Erener’in muhteşem sesiyle hayat verdiği Aşk, nice çiftin en mutlu gününde ilk dans müziği olmuştur. Bu şarkının Sertab Erener’in Demir Demirkan ile düet yaptığı versiyonunu da tercih edebilirsiniz.

5-Demir Demirkan-Aşktan Öte — Türkçe ilk Dans Müzikleri

İlk dans için oldukça özel ve orijinal bir şarkı. Demir Demirkan’ın şarkısı, bestesiyle olduğu kadar sözleriyle de ilk dans için çok uygun. Yağmura, buluta, yıldıza, aya, kara toprağa, düşen yaprağa sor. Var mı aşktan öte? Varsa sen söyle.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!