Ünlülerin Gelinlikleri

Düğünlerinin ihtişamı günlerce konuşuldu, düğün mekanları için evlenecek çiftler sıraya girdi ama en önemlisi her gelin adayı, ünlülerinin gelinliklerinin kimin imzasını taşıdığını merak etti. Kimi iddialı modellerle çıktı, kimileri daha mütevazı modelleri tercih etti. Siz de ünlülerin nasıl gelinlik modellerini seçtiğini merak ediyor musunuz? İşte birbirinden şık modeller ve tasarımcıları…

 

Bergüzar Korel’in Gelinliği

Bin bir Gece dizisindeki rol arkadaşı Halit Ergenç’le ihtişamlı bir düğünle evlenen ünlü oyuncunun gelinliği Hakan Yıldırım imzalı. Gelinlik seçimini sade bir modelden yana kullanan oyuncunun gelinliği günlerce konuşuldu. Sizin de hayalinizde sade bir model varsa ünlülerin tasarımcısı Hakan Yıldırım’ın gelinlik koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.

Burcu Kara’nın Gelinliği

Ünlüler de gelinliklerini seçerken kişiliklerini yansıtan modelleri tercih ediyorlar. Burcu Kara’nın Tuvana Büyükçınar tasarımı olan gelinliği pembe kuşağı ile dikkat çekmişti. Bir prenses gibi görünmek istiyorsanız siz de Burcu Kara’nın tercihine uyabilirsiniz.

Burcu Kara

Demet Akalın’ın Gelinliği

Son yıllarda adından çokça söz ettiren ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın gelinliği Pierre Cardin’den. Özellikle uzun boyunun avantajını kullanan ünlü isim, gelinliğinin şıklığını uzun duvağıyla taçlandırdı. Gelinlik seçimi yaparken ünlülerin gelinliklerinden birini seçmeyi düşünüyorsanız öncelikle vücudunuzu iyi tanımanız gerekiyor. Doğru görüntüye kavuşmak için vücut tipinize uygun bir  model tercih etmelisiniz.

Çağla Şikel’in Gelinliği

 Düğünün üzerinden uzun yıllar geçmesine rağmen Çağla Şikel’in gelinliği hala konuşuluyor. Ünlülerin gelinlikleri arasında, hakkında en çok konuşulan gelinlik belki de Çağla Şikel’inki. En çok merak edilen ise gelinliğin tasarımcısı. Ünlü ismin gelinliği Cengiz Abazoğlu imzası taşıyor.

 Ebru Akel’in Gelinliği

İsminden çokça söz ettiren bir diğer ünlü gelinliği de Ebru Akel’in Tuvana Büyükçınar imzalı gelinliği. İddialı bir model olan gelinlik, ünlü isimden daha çok konuşuldu.

Kate Middleton’ın Gelinliği

Dünya sosyetesi aylarca bu düğünü konuştu. Nasıl bir gelinlik giyeceği ise günlerce gündemi  meşgul etti. Kate Middleton’ın zarif gelinliği Alexander McQueen’in modaevinden Sarah Burton’ın tasarımı. Siz de ünlü isim gibi modern bir prenses gelinliği düşlüyorsanız gelinlik seçiminizde ipekler ve danteller kullanabilirsiniz.

Kate Middleton

Pınar Altuğ’un Gelinliği

Ünlüler arasında gelinlik seçimi hakkında çokça bahsedilen bir diğer isim de Pınar Altuğ. Sade ve klasik bir model olan gelinlik, Neslihan Akı’nın imzasına sahip. Göğüs altında şık işlemeleri bulunan gelinlik sade olmasına rağmen göz kamaştırdı.

Gizem Hatipoğlu’nun Gelinliği

Bir yarışma sayesinde ünlenen çiftin aşk hikayesi ve düğünü kadar gelinliği de isminden sıkça bahsettirdi. Ünlü çiftin gelinlik seçimi ise Vakko’dan oldu. Siz de Gizem Hatipoğlu gibi muhteşem bir gelinlikle adınızdan bahsettirmek istiyorsanız Vakko’nun koleksiyonuna göz atabilirsiniz.

 Bade İşçil’in Gelinliği

Malkoç Sualp’le geçtiğimiz yıl Ulus29’da şık bir düğünle evlenen Bade İşçil’in gelinliği Elie Saab koleksiyonundan. Ünlülerin sıkça tercih ettiği gelinlik markası, her yıl birbirinden özel modeller çıkarıyor. En güzel gününüzde özel bir model istiyorsanız, Eli Saab’ın modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!