Ünlülerin Kına Geceleri Size İlham Verecek

Sıradan günlerinde bile hayranlık uyandıran güzellikleriyle karşımıza çıkan ünlülerin kına gecelerini merak ediyor musunuz? Neler giydikleri ve kına gecelerinin hangi mekanlarda olduğu günlerce konuşuldu. O zamanlar çok ilginizi çekmese de kına gecenizin tarihi yaklaştıkça eski dergileri karıştırmaya başladığınızı bildiğimizden biz sizin için o çok merak ettiğiniz ünlülerin kına geceleri sizin için bir araya getirildi. İşte böyle olur ünlü kına gecesi diyeceğiniz listede kimler var biliyor musunuz? Buyrun, birlikte bakalım.

Bergüzar Korel – Ünlülerin Kına Geceleri

Dizilerin en beğenilen kadın oyuncuları arasında olan Bergüzar Korel, kına gecesi için geleneksel ritüelleri tercih edenlerden. Ünlü oyuncu Giritli Balık Restaurant’ta yapılan kına gecesinde 2 farklı kıyafet giydi. Kınanın yakıldığı sırada ise üzerinde gösterişli bir bindallı vardı.

iste-berguzarin-kina-gecesinden-fotograflar-berguzar-korel-kina-gecesi-1091993

Demet Akalın – Ünlülerin Kına Geceleri

İsminden sıklıkla bahsedilen ünlü popçu Demet Akalın’ın kına gecesi de en az düğünü kadar renkliydi. Kına gecesinde de gelinlik giymeyi tercih eden ünlü ismin mekan tercihi Cahide’den yana oldu. Onlarca sanatçının katıldığı gecede renkli görüntüler yaşandı. Özellikle kına gecesini eğlenceli hale getiren aksesuarlar sosyal medyada uzun süre konuşuldu.

Pınar Altuğ – Ünlülerin Kına Geceleri

Kına gecesi günlerce gazete ve dergilere konu olan bir başka isim de Pınar Altuğ. Geleneksel bir gece yerine bekarlığa veda tadında geçen akşamda, Pınar Altuğ beyaz bir etekle beyaz bir tshirt giymeyi tercih etti, aksesuar olarak ise duvak kullandı.

98282c1b878a714fbd9b2c74r

Merve Terim – Ünlülerin Kına Geceleri

Fatih Terim’in kızı Merve Terim de kına gecesi geleneğini bozmayan ünlü isimlerden. Adile Sultan Yalısı’nda yapılan kına gecesinde beyaz bir elbise giyen Merve Terim, Pınar Altuğ gibi duvak kullanmayı ihmal etmedi.

merve-terim

Çağla Şikel – Ünlülerin Kına Geceleri

Ünlü sunucunun kına gecesi de en az gösterişli gelinliği kadar konuşuldu. Kendi evlerinin havuz başında kına gecesi düzenleyen Çağla Şikel’in desenli kınaları size de yol gösterebilir. Kısa bir kına gecesi töreninden sonra ünlü çift geceyi Reina’da eğlenerek kutladı.

cagla-sikel-aciklama

Esra Erol – Ünlülerin Kına Geceleri

Esra Erol da geleneksel bir kına gecesini tercih edenlerden. Kına gecesi için beyaz mini bir elbise seçen ünlü sunucu, aksesuar olarak kırmızı bir duvak tercih etti. Kına gecesinin en özel anı kınanın yakılması sırasında ise kırmızı bir kaftan giymeyi de ihmal etmedi.

121_1d528

Hande Ataizi – Ünlülerin Kına Geceleri

Kırmızı bir bindallıyla konuklarını ağırlayan ünlü oyuncunun kına gecesi Hürrem Sultan Hamamı’nda gerçekleşti. Hareketli geçen kına gecesine ünlü isimler ve Hande Ataizi’nin dostları katıldı. Sizde kına geceniz için farklı bir mekan alternatifi arıyorsanız Hande Ataizi gibi tarihi bir hamam tercih edebilirsiniz.

fft99_mf6924896

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!