Unutulmaz Bir Düğün Dansı İçin Kocanızı İkna Etmenin 7 Yolu

Düğün dansı hayatınızın devamında atacağınız adımların ritim dolu başlangıcıdır. Dans etmeyi sevmeyen eşinizi ikna etmeniz için birkaç önerimiz olacak.

Bembeyaz gelinlik içinde mutlulukla kanatlanacakları muhteşem bir dansa imza atmak her kadının hayalidir. Ancak erkekler için durum biraz daha farklı görünür. Dans konusunda ön yargılı eşleri ikna etmek çoğu zaman pek kolay olmaz. Dans etmenin erkekliğin yapısına ters düştüğünü düşünen damatlardüğün dansı konusunda eşlerine pek yardımcı olma hevesinde değildirler. Gelinler düğün dansı organizasyonlarının inatla tıkanması durumunda kimi zaman çaresiz kalır.

banner_wedding

Aynı erkekler düğünlerinde duydukları davul zurna sesine farklı tepki verirler. Halayın içinde coşar, misket ile kendinden geçer, zeybek ile erkeklik hislerini kabartır, oyun havalarının temposunda dur durak bilmezler. Bu da aslında oynamaktan zevk aldıkları ancak dans konusunda yeterli bilgiye sahip olmadıkları manasını taşıyabilir. Onu düğün dansı konusunda biraz ateşlemek istediğiniz sonucu almanızı sağlayacaktır.

Öncelikle şunu kabul edelim ki vals, tango, salsa gibi dans aktiviteleri toplumumuz erkeklerinin pek çoğuna uzak konulardır. Böyle bir kültürün içinde yetişmemiş damattan sevdiklerinin önünde becerisinden yoksun olduğu bir alanda performans sergilemesini istemek ve buna olumlu cevap alabilmek hayalci bir yaklaşım olacaktır. Elde edebileceğiniz en iyimser şey sizinle beraber sahneye çıkması, iki adım yana bir adım öne atarak dans ediyor görünümü sergilemesi olacak. Bu durumda yapılması gereken onu muhteşem bir düğün dansı için teşvik etmek ve yüreklendirmekten ibaret. Size bunu sağlayabilmeniz için 7 önerimiz olacak.

-Hayalinizdeki düğün dansını ona anlatın ve sizin için hayattaki en önemli anlardan bir tanesi olduğuna onu ikna edin.

-Eşiniz ile küçük denemeler yapın ve en yatkın olduğu türü belirleyin. Bu onu rahatlatacak ve cesaretlendirecektir.

Düğün dansı kurslarını önceden araştırın ve en içten bulduğunuz dans hocası ile eşinizi tanıştırın. Bırakın sizin için eşinizi o ikna etsin.

Düğün dansı konusunu halletmiş arkadaşlarınız ile görüşme sağlayın. O anın büyüsünü bir de onlardan dinlemek etkili olacaktır.

Düğün dansı videoları edinin ve oturup beraberce seyredin. Başka erkeklerin beceriyor olması tesirli olacağı gibi onları seyredenlerin hayran bakışları ve kopan alkışlar hoşuna gidecektir.

-Onu heveslendirmek için arkadaşlarından yardım isteyin. Unutmayın, eşiniz bu duruma en çok onlar arasında alay konusu olmamak için karşı çıkıyor.

-Tuttuğu takımın maç biletlerinden alın ve nefret ettiğiniz futbolu onunla beraber tribünden seyredecek kadar onu çok sevdiğinizi söyleyin. Ardından bir kez daha sorun, sizinle muhteşem bir düğün dansına imza atmak istemez mi?

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!