Unutulmaz Bir Evlenme Teklifi İçin Yaratıcı Fikirler

Aylardır bugünü planlıyorsunuz. Nerede evlenme teklifi etmeliyim? Hangi sözlerle kalbini çalabilirim? Nasıl bir atmosfer yaratırsam “evet”i garantilerim? Gibi sorular haftalardır aklınızı kurcalıyor. Öyle haklısınız ki! Kim istemez yaratıcı bir evlenme teklifiyle unutulmaz evlilik teklifi anları yaşamayı… İki damla mutluluk gözyaşıyla süslenmiş sıcacık bir “evet” duymayı…

Evlenme teklifi yapmak zor iş, hele bir de yaratıcı ve kusursuz bir fikirle karşısına çıkmak istiyorsanız daha zor. Bu konuda ne kadar tecrübesiz olduğunuzu bildiğimizden daha önce yapılmış yaratıcı evlenme tekliflerine ufak değişiklikler ekledik. Aralarında mutlaka düşlediğiniz kadar yaratıcı bir evlenme teklifi vardır. Şimdi her şeyi bir kenara bırakın ve unutulmaz bir teklifle evliliğe giden yolu yaratıcı bir sahneye dönüştürmek için sunacağımız fikirleri dinleyin.

kapakkapak

Hayatınızın Filmi İçin 2 Kişilik Bilet – Unutulmaz Bir Evlenme Teklifi İçin Yaratıcı Fikirler

Sinemayı salonunu ayırıp size özel bir aşk filmi sırasında yüzük çıkarmak artık demode oldu. Bunun yerine unutulmaz bir evlenme teklifi için daha yaratıcı fikirlere ihtiyacınız var. Mesela sinema salonunun en dolu olacağı bir film için bilet alın. Filmin en heyecanlı yerinde ışıklar sönsün ve birkaç saniyeliğine perdeden yansıyan sizin “Benimle evlenir misin?” yazınız olsun ve o küçük kutu artık cebinizden çıksın. İsmini ve teklifi perdede görünce çığlıklarını tutamayacağına eminiz.

Mahalle Delikanlıları da Destekte! – Unutulmaz Bir Evlenme Teklifi İçin Yaratıcı Fikirler

Yalın’ın ‘Daha Ne Diyeyim’ parçasına çektiği klibi hala izlemediyseniz hemen bilgisayar başına geçin. Çünkü o klipte sizi yaratıcı bir evlenme teklifine götüren müthiş bir fikir saklı. Mahalle sakinlerini küçük bir planla bu evlilik teklifinin ne kadar yaratıcı olacağı fikrine ikna edin ve küçük bir operasyonla pencere önündeki sahnenizi kurun. Balonlar ve pankart… Şarkı çalarken siz de yüzüğünüzü hazırlamayı başlayın ve unutulmaz bir evlenme teklifine imzanızı atın.

Yaz Başlamadan ya da Sonbahar Gelmeden… – Unutulmaz Bir Evlenme Teklifi İçin Yaratıcı Fikirler

Yaz gelmeden yaratıcı bir evlenme teklifi fikrini hayata geçirmeye ne dersiniz? Hazır sahiller henüz dolmamışken… Küçük bir piknik konsepti oluşturun ama her şeyin romantik görünmesine özel gösterin. Bu küçük mekana ilk geldiğinizde belki her şeyi anlayacak ama siz yine de dizlerinizin üzerine çökün ve romantik evlilik teklifi sözleriyle  onun kalbini çalın.

 Birlikte Yaptığınız Şeylerden İlham Alın – Unutulmaz Bir Evlenme Teklifi İçin Yaratıcı Fikirler

Yaratıcı bir evlenme teklifiyle unutulmaz bir gün yaşamak sizin elinizde! Birlikte yaptığınız en sıradan şeyleri yaratıcı bir evlenme teklifi fikri olarak düşünebilirsiniz. Mesela sörf tutkunu musunuz? Surfboarda evlenme teklifi mesajınızı yazdırabilirsiniz. Ya da birlikte spora gidiyorsanız salondaki tüm ekranlarda evlenme teklifinizi yayınlatabilirsiniz. Yaratıcı bir teklifle evlenmeye ikna etmek sandığınızdan daha kolay. Yeter ki küçük detayları atlamayın.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!