Unutulmaz Evlilik Teklifi Önerileri

Sevgilinize yapacağınız romantik ve biraz da emek harcayacağınız sürpriz bir evlilik teklifi, ileride çocuklarınıza anlatabileceğiniz hoş bir anı olarak kalacak. Tabi bu anı güzel bir tek taş yüzükle taçlandırmayı unutmamalısınız.

Evlilik teklifi ederken farklı olmak bu özel anı daha da özel kılmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Size sunacağımız değişik ama bir o kadar da romantik evlilik teklifleriyle sevdiğiniz insanın size hayır deme olasılığını sıfıra indirebileceksiniz.

Yaratıcı ve orijinal bir evlilik teklifi etmek için aşırı masraf yapmanız gerekmiyor. Ona bir sahilde hazırlayacağınız küçük bir sürprizle teklifinizi edebilirsiniz. Yanan küçük mumlar, kırmızı gül yaprakları ortamı daha romantik bir hale getirmek için size yardımcı olacaktır. Bu teklif için günün en iyi zamanı gün batımıdır. Sevgilinizi sahile gözlerini kapatarak getirin. Gözlerini açtığı anda hazırladığınız ortamı görecek ve sevinçten havalara uçacak. İşte tam o anda siz de yüzüğünüzü cebinizden çıkarıp teklifinizi içinizden gelen cümlelerle yapabilirsiniz.

unutulmaz-evlilik-teklifleri-evlilik-teklifi-jack-1353680

Evlilik teklifini unutulmaz kılacak diğer bir fikir de, ikiniz için önemli bir günde teklifi etmenizdir. Sevgilinizle tanışma yıl dönümünüz bu iş için seçilebilecek en özel anlardan biri olabilir. Ya da yılbaşı gecesi saatler tam on ikiyi gösterdiği zaman teklifinizi edip onu şaşırtabilirsiniz. Eveti garantileyebileceğiniz diğer bir özel gün de sevgililer günüdür. Baş başa olacağınız bu romantik günde yüzüğünüzle teklifinizi ettiğinizde sevgiliniz mutluluk gözyaşlarıyla bunu kabul edecektir.

Gezmekten keyif alan bir sevgiliniz varsa, onu aşk şehri Paris’e götürüp hiç beklemediği bir anda yüzüğünüzü cebinizden çıkarın ve o beklenen soruyu sorun. Sevgiliniz, önünde diz çöktüğünüzde biraz şaşırabilir ama teklifinize büyük bir sevinçle evet cevabını verecektir.

Teklifinizi daha unutulmaz kılmak istiyorsanız ön hazırlık yapmanız şart. Sevgilinizi yemeğe götüreceğiniz mekâna önceden gidip garsonla anlaşabilir ve yüzüğünüzün tatlısının içine konmasını isteyebilirsiniz. Sevgiliniz, yemeğini bitirdikten sonra gelen tatlısının içinde tek taş yüzüğü fark ettiği andaki mutluluk ve şaşkınlık ifadesinden, size evet diyeceğini hemen anlayacaksınız.

marriage-proposal

Kadınlar için evlilik teklifi, yakın arkadaşlarına ve ileride çocuklarına anlatacağı en önemli anlardan biridir. Bu yüzden teklifin çok özel olmasını isterler. Özellikle sürprizlerden hoşlanan bir sevgiliniz varsa ona hiç beklemediği bir anda hiç beklemediği bir şekilde teklifinizi edebilirsiniz. Kendini özel hissettirecek güzel bir yüzükle ve önünde diz çökerek teklifinizi ettiğinizde itiraz etmeden tek taş yüzüğünü takacak ve bunu ömrü boyunca parmağında taşıyacaktır.

Bütün bu fikirleri beğeniyor ama hazırlık yapacak zaman bulamıyorsanız bir organizasyona firmasıyla anlaşıp sizin için hazırlık yapmalarını isteyebilirsiniz. Size sunacakları evlilik teklifi paketlerinden birini mutlaka sevgiliniz de beğenecektir. Ancak evlilik tekliflerinin olmazsa olmazı tek taş yüzüğünü mutlaka kendi ellerinizle seçmelisiniz. Bu sayede sevgilinize özel olduğunu da hissettirmiş olacaksınız.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!