Uygun Fiyata Tasarım Gelinlik Modelleri

Düğün hazırlıları sırasında çiftlerin gözünü en çok korkutan şey gelinlik fiyatları oluyor. Her gelin gelinlik modeli bakmaya dünyaca ünlü markalardan, dünyaca ünlü tasarımcılardan başlıyor. Çoğu insan için bu markalardan ya da tasarımcılardan yüksek fiyatlarla gelinlik almak mümkün olmadığı için beğenilen gelinliğin modeliyle bir gelinlik terzisine gidiliyor ve aynısının dikilmesi isteniyor. Maalesef bu tür istekler de genellikle hüsranla sonuçlanıyor. Beğenilen gelinliğin aynısının başka biri tarafından dikilmesi pek mümkün olmuyor.

Bu kadar çok alternatifin olduğu bir dünyada tasarım bir gelinliği uygun bir fiyata almak tabii ki hayal değil. Size en az sizin kadar özen gösterecek, isteklerinizi tam olarak anlayıp uygulayabilecek ve hatta profesyonelliklerini konuşturarak size belki çok daha uygun yönlendirmelerde bulunabilecek gelinlikçiler işte burada:

1-  Oleg Cassini- Tasarım Gelinlik

Çok eski bir Amerikan markası olan Oleg Cassini, kaliteyi uygun fiyata sunmayı ilke edinmiş bir marka. Dünya çapında bir üne sahip olan Olge Cassini, uzman bir tasarımcı kadrosuna sahip. Burada yalnızca uygun fiyatlı gelinlik değil, bir gelinin ihtiyacı olan tüm aksesuarları da bulmak mümkün.

Oleg Cassini

2- Chione – Tasarım Gelinlik

Ünlü modacı Zeynep Tunuslu’nun da koleksiyonuna yer veren Chione, birbirinden özgün gelinlik tasarımlarını uygun fiyatlarla sunuyor. Nişantaşı’nda bulunan atölye ve moda evinde sizi sıcak bir ortam karşılıyor. Burada herkes sizin o özel günde kusursuz olmanız için çalışıyor.

Chione

3- Fairy Wedding – Tasarım Gelinlik

Yeni sayılabilecek bir marka olan Fairy Wedding, Galeri Onur’a ait bir gelinlik markası. Farklı zevklere hitap edebilecek uygun fiyatlı gelinlikler için Fairy Wedding’i tercih edebilirsiniz. Küçük kız çocukları için de kıyafet diken Little Fairy markası da Fairy Wedding’e ait.

Fairy Wedding

4- Dreamon-Tasarım Gelinlik

Sosyal medyada ciddi bir varlık gösteren Dreamon markası hedefine ulaştı ve dikkat çekmeyi başardı. Sofistike bir üretim yapan Dreamon Türkiye’de en fazla satış ağına sahip gelinlik mağazalarından biri. Uygun fiyata özel bir gelinlik satın almak isteyen gelinler için Dreamon markasını önerebiliriz.

dreamon

5-  Henna Gelinlik-Tasarım Gelinlik

Henna Gelinlik oldukça zengin bir ürün yelpazesine sahip. Şık ve göze çarpan tasarımlar, orijinal koleksiyonlar ve uygun fiyatları bir arada sunan Henna Gelinlik, deneyimli kadrosuyla da kusursuz hizmet veriyor.

Henna

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!