Uygun Fiyatlı Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgililer günü yaklaşmak üzere ancak siz daha ne hediye alacağınızı bilmiyor musunuz? Seçtiklerinizi cebinize uydurmak konusunda sıkıntı mı yaşıyorsunuz?

Hem sevgilinizi mutlu edecek hem de cebinize uyacak hediye alternatifleri için size bir kaç güzel fikrimiz var:

1) Ona en sevdiğiniz kitabi hediye edin. İçine de bu kitabı neden sevdiğinizi anlatan güzel bir not yazın. Sizin sevdiğiniz kitabı okumak ona ayrı bir mutluluk verecektir.

Sevgiliye-Kitap-Ozel-Icerikli-Gul-Desenli-1258

2) En güzel fotoğraflarınızı çıktısını alıp ona ikinizi anlatan bir albüm yapın. Böylelikle akıllı telefonlarla çekilip unuttuğumuz fotoğrafları ömür boyu saklama imkanını sağlamış olursunuz. Bu farklı hediye ile hem sıradan bir albüm oluşturmaktan uzaklaşmış hem de albümü size özel bir hale getirmiş olacaksınız.

3) Ona güzel bir defter hazırlayın. Tanışmanızdan bu yana yaşadıklarınızı espirili bir şekilde deftere yapabilirsiniz. Hatta birlikte gittiğiniz sinema fiğini veya paylaştığınız özel bir anı bu defterin içinde saklayabilirsiniz. Defterin içine ona olan duygularınızı yazıp içini güzel şiirlerle doldurabilir böylelikle aşkınızı romantik bir şekilde sevgilinize ifade edebilirsiniz. Bundan romantik ve uygun sevgililer günü hediyesi olabilir mi? 🙂

4) Size ve anılarınıza özel romantik bir hediye hazırlayın. Bu ikinizin fotoğrafı olan bir yastık ya da ikinize özel olarak hazırlanmış kupa bardağı olabilir. Bu fikir hem uygun fiyatlı olacak hem de sizi hatırlatacaktır.

uygun-fiyatli-sevgililer-gunu-hediyesi

5) En sevdiğiniz fotoğrafınızı yapboz yapın. Hazırladığınız bu uygun sevgililer günü hediyesini birlikte yapmak bozup yapmak size keyifli anlar da yaşatacaktır.

12702

6) Kocaman bir tatlı kutusu hangi sevgiliyi mutsuz eder ki? Siz de birlikte yaratacağınız tatlı anlar isterseniz ona güzel bir çikolata kutusu hazırlayabilirsiniz.

7) Birlikte izleyebileceğiniz romantik filmlerden oluşan bir dvd arşivi hazırlayabilirsiniz. Bu filmleri birlikte izleyebilir ve romantik anlarınıza yenilerini ekleyebilirsiniz.

8) Ona yılın en iyi sevgilisi Oscar’ını alabilirsiniz. Böylelikle ona hem espirili hem de uygun fiyatlı sevgililer günü hediyesi seçmiş olursunuz.

9) Ona dilek feneri alabilirsiniz. Romantik bir ortamda birlikte dilek tutup feneri uçurabilir ve izleyebilirsiniz. Fenerin gökyüzünde süzülmesini izlerken size özel romantik ve keyifli dakikalar yaratabileceksiniz.

Bu önerilerimizle birlikte seçtiğiniz uygun fiyatlı sevgililer günü hediyesi ile hem sevgilinizi hem de cebinizi sevindireceksiniz. Umuyoruz ki sizlere sunduğumuz uygun fiyatlı sevgililer günü hediyeleri ile unutulmaz bir Sevgililer Günü yaşayacaksınız!

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!