Uzaklara Gidemeyenler İçin Yakın Balayı Rotaları

Düğün günü hızla yaklaşıyor ve siz hala balayı için nereye gideceğinize karar veremiyorsunuz. Üstelik çok uzaklara gitmeye de vaktiniz yok! Fakat üzülmeyin çünkü biz sizin için yakınlarda, harika bir balayı tatili geçirmeniz için adım adım dolaştık ve hayatınızın en özel zamanlarını geçirebileceğiniz rotaları bu yazıda bir araya topladık.

sapanca

Sapanca’da Huzur Molası… – Uzaklara Gidemeyenler İçin Yakın Balayı Rotaları

İstanbul sınırlarına uzaklaşmadan sessiz, sakin bir balayında unutulmaz balayı anıları yaratmak istiyorsanız tam da size göre bir seçeneğimiz var! Sadece 1,5 saatlik bir yolculukla ulaşabileceğiniz huzur bahçesi Sapanca’dan bahsediyoruz. Yeşillikler içindeki doğası ve muhteşem göl manzarası ile Sapanca’da geçireceğiniz baş başa birkaç günün yıllar boyu sürecek hatıralara dönüşeceğine eminiz.

bozcaada

Bozcada: Ege’nin En Derin Mavisi – Uzaklara Gidemeyenler İçin Yakın Balayı Rotaları

Bozcaada’ya daha önce gittiyseniz yakınlarda balayı yapmak için adresiniz belli demektir. Çünkü bu güzeller güzeli adayla ve sımsıcak insanlarıyla bir kez tanıştıysanız balayı da sizin için harika bir zamanlamadır. Peki ya henüz yolunuz Bozcaada’ya düşmediyse? O halde işte size fırsat! Yakınlarda balayı yapmak için daha romantik ve daha özel bir yer bulmanıza imkan yok bizce. Hemen o küçücük, mavi-beyaz pansiyonlardan birinde yerinizi ayırtın ve Ege’nin zengin sofralarında romantik akşam yemekleri ve mükemmel bir deniz manzarasıyla birbirinizi şımartın.

Kırklareli’nde Bir Karadenizli: Kıyıköy – Uzaklara Gidemeyenler İçin Yakın Balayı Rotaları

Trakya’nın Karadeniz’e kıyısı olan bölge, son yıllarda gözde tatil merkezleri arasına girmeyi başardı. Balayınız için birkaç günü huzurlu bir tatille değerlendirmek istiyorsanız Kıyıköy’e doğru yola düşebilirsiniz. Üstelik İstanbul’dan birkaç saat içerisinde ulaşabileceğiniz Kıyıköy, muhteşem denizinin yanı sıra sımsıcak atmosferiyle de romantik bir balayı için oldukça ideal.

Ada Sahillerinde… – Uzaklara Gidemeyenler İçin Yakın Balayı Rotaları

Baharın gelmesiyle beraber vapura atlayıp küçük bir kaçamak yaptığımız Adalar, neden İstanbul yakınlarında balayı adresi arayanların tatil mekanı olmasın! Nostaljik köşkleri, her geçen gün hareketlenen sahilleri ve muhteşem doğasıyla romantik ve eğlenceli çiftler için harika bir seçenek bizce. Üstelik sadece bir ada vapuru uzaklığındaki Adalar, hem romantik bir rota hem de bütçenizi zorlamayacak bir kadar hesaplı bir balayı seçeneği.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!