Uzun Söz Elbisesi

Bir ömrü beraber geçirmek için ona ‘evet’ diyerek ilk adımı attınız. Peki ya sevdiklerininiz? Şimdi sıra birbirinize verdiğiniz sözü onların yanında bir kez daha tekrarlamak. Belki de anlamının bu kadar derin olması genç kızları söz törenlerinde her zamankinden daha şık görünmeye itiyor. Karar vermenin günler süreceği ilk evlilik telaşıdır söz elbisesine karar vermek. Siz de hala karar veremeyen gelin adaylarındansanız doğru yerdesiniz. Bu kez uzun söz elbisesi giymeyi düşünen gelin adayları için muhteşem bir liste hazırladık. Neler mi var bu listede? Gelin, beraber bakalım. İşte evliliğin ilk adımını taçlandıracak birbirinden nefis uzun söz elbisesi ve doğru elbise modelini seçmenizi kolaylaştıracak püf noktaları…

f4972az_16sp_er105_01_03

Şıklığı Siyahta Arayanlara…

Söz geceleri genel olarak aile arasında küçük törenlerle kutlanıyor. Ama bu evliliğe giden yolda ilk adımınız olduğundan kusursuz görünmeniz önemli. İşte bu noktada siyah, uzun ve şifon bir söz elbisesi yardımınıza koşacaktır. Özellikle söz töreni için yemekli bir organizasyon düzenlendiyse uzun bir elbise aradığınız şıklık için en iyi tercih olacaktır.

5964-1089_ironi_siyah_elbise

Straplez Uzun Söz Elbiseleri

Evlilik hazırlıkları sırasında hiç bir tören sıradan olamaz. Ama bu gece biraz daha farklı. Hem gösterişli hem de masum görünmeniz gerekiyor. İkisinin bir arada olamayacağını sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Uzun söz elbiselerinde doğru modeli yakalayabilirseniz bize hak vereceksiniz. Örneğin bu şekilde büyük çiçeklere sahip straplez uzun bir söz elbisesi tam da bahsettiğimiz formu yakalamanıza yardımcı olacaktır.

6-siyah-uzun-elbise

Renkleri Sevenler İçin

Söz elbisesi için koyu tonlardan uzak durmak istiyorsanız bu yılın trendi yeşil, uzun bir söz elbisesine hoş bir hava katacaktır. Yeşile en çok yakışan dore renkte bir kemerle ise bütünü tamamlayarak uzun söz elbisenizle nefis bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

0039845_desenli-kadin-uzun-elbise-f7-125984

Taşlardan Vazgeçemeyenleri Unutmadık

Söz elbisenizin seçimini yaparken gecenin düzenleneceği mekan, kararınızı belirleyecek en önemli detay olacak. Uzun söz elbiseleri ise küçük detaylarla farklılıştıralarak tüm mekanlar için uygun bir görüntü yakalayabiliyor. Örneğin yakasında kullanılacak renkli taşlar, sıradan bir gün için giyilebilecek bir elbiseyi söz geceniz için en uygun modele çevirebilir. Unutmayın uzun bir söz elbisesini bambaşka bir tasarıma çevirecek sihirli değnek sizin elinizde, yeter ki hayal gücünüzü harekete geçirin.

5823-891_ironi_siyah_elbise

Yaz Mevsimine Özel

Uzun söz elbiselerini bütün mevsimlerde giyebilirsiniz. Tabii bunun için doğru modeli seçmeniz önemli. Özellikle önümüzdeki yaz söz töreniniz olacaksa işte size en hoş uzun söz elbiseleri modellerinden. Siz de kuyruk kısmında genişleyen uzun söz bir elbisesi tercih ederek yazın pırıl pırıl havasını yansıtabilirsiniz.

5582_ironi_yesil_elbise

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!