Vücut Tipinize Uygun Gelinlik Modelleri

Düğün gününüz asla unutamayacağınız ve sürekli hayallerinizi süslemiş olan bir gün ve o günün başrolü sizsiniz. Rüya gününüzde doğru bir gelinlikle göz kamaştıran bir güzelliğe sahip olmanız için sizlere öneriler hazırladık.

Belki de çocukluğunuzdan beri bu özel günün hayalini kuruyorsunuz. Yanınızda doğru insanla melekler gibi süzüleceğiniz bu gün göz kamaştıran bir gelin olmak için gerekli olan yüzünüzdeki muhteşem gülümsemenin yanında diğer detayları da göz ardı etmemeniz. Bu detaylardan belki de en önemlisinin gelinliğiniz olduğunu düşündük ve vücut yapınıza uygun gelinliği seçmeniz için size öneriler hazırladık. Siz de önerilerimizden yararlanarak hem düğün hazırlığının stresini biraz olsun azaltabilir hem de güzelliğinizden emin bir biçimde bu unutulmayacak günü geçirebilirsiniz.

İlk gelinlik önerilerimiz uzun boylu gelin adaylarına olacak. Eğer ki uzun boyluysanız oldukça şanslı olduğunuzu söyleyebiliriz çünkü karşınızda asla giymemelisiniz diyebileceğimiz bir gelinlik modeli yok. Her modelde gelinliği boyunuzu daha da uzatmayacak açık saçlarınızla muhteşem biçimde taşıyabilirsiniz. Ancak eğer önerilerimize gelirsek ilk olarak dikkat etmeniz gereken nokta beden boyunuzun mu yoksa bacak boyunuzun mu uzun olduğu. Öyle ki eğer bacak boyunuz uzun ise bacaklarınızı beden boyu ile dengelemek amaçlı olarak kabarık etekli ve beden boyunuzu uzun gösterecek gelinlikleri tercih etmelisiniz. Gelinliğin eteğindeki kabarıklığın bel hizasından yukarıda olması bacak boyunuzu daha da uzatacağı için kaçınmanız gereken bir nokta. Bunun yerine daha çok bel hizasında veya biraz altında başlayan kabarık etekli modeller tam da size göre.

Gelinlik-Modelleri-2015

Şimdi sıra geldi beden boyu bacak boyuna göre daha uzun olan gelin adaylarına. Sizler de yine iki parçalı gelinlikleri ya da beden kısmı işlemeli gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda etekleri kabarık modellerde kabarıklığın bel üzerinden veya göğüs altından başladığı modellerle vücudunuzun dengelenmesini sağlayabilirsiniz.

Eğer ki minyon yapıda bir gelin adayı iseniz oldukça kabarık gelinlik modellerini tercih etmelisiniz. Yalnız gelinliğinizi seçerken üst kısmının dar yapıda olması ve straplez veya ince askılı olması özellikle dikkat etmeniz gereken noktalar. Bu şekilde boyunuzu orantılı bir biçimde uzun gösterebilirsiniz. Aynı zamanda saçınızı topuz yapmak boyunuzu daha da uzatacak ve rüya gibi bir görünüme sahip olmanızı sağlayacak.

Eğer ki fazla kilolarınız varsa asla dert etmeyin. Sizi ideal görünümünüze ulaştıracak gelinlik modelini bulmak hiç de zor değil. İlk olarak dikkat etmeniz gereken nokta gelinliğinizin kumaşı. Tek parçalı ve şifon kumaştan gelinliğiniz fazla kilolarınızı gizleyecektir. Diğer dikkat etmeniz gereken noktalar ise gelinliğinizin kollarındaki uzantılarla uçuşan bir görünüme sahip olması ve detaylarının küçük ve sade işlemelerle tamamlanmış olması.

Çok zayıf bir yapınız varsa göz dolduran bir güzelliğe sahip olmanız için önerilerimize dikkat etmeniz yeterli. Unutulmaması gereken nokta ideal görünümü sağlayacak doğru gelinlik vücudunuzu dengeli gösterecek gelinliktir. Bu tipte vücuda sahip gelin adaylarının ilk olarak dikkat etmesi gereken nokta elbise şeklindeki düz inen gelinliklerden kaçınmaktır. Bu gelinlikler çok zayıf vücudunuzu dengelemekten çok vücudunuzu göz önüne serer. Tercih etmeniz gereken gelinlik modelleri kabarık etekli ve V yakalı modeller. Aynı zamanda uzun kollu ve dantel detaylı gelinlikler tam da size göre.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!