IF Wedding Fashion İzmir

Alanında uzman yüzlerce farklı prototipte firma ile düğün sektöründe fark yaratmak istiyorsanız IF Wedding Fashion İzmir’i ziyaret etmenizi şiddetle öneriyoruz.

dunyanin-gozu-if-wedding-de-3990992

Gelinlik, damatlık ve abiye sektörüne dair herşeyi rahatlıkla bulabileceğiniz en büyük evlilik fuarı organizasyonu olan IF Wedding Fashion İzmir ile dünya modasını yakından görme ve takip etme şansınız olacak. Eğer sektörde profesyonelseniz veya sektöre ait kartvizitiniz varsa, bu ışıltılı moda fuarında alanında uzman yüzlerce firma ile görüşebilir, markanız ile ilgili yaratıcı yepyeni fikirler edinebilirsiniz. IF Wedding Fashion İzmir ‘de abiyeden gelinliğe, kuyumculuktan aksesuara varan yüzlerce ünlü markanın modellerini inceleyebilirsiniz. Bu görkemli evlilik fuarının etkinlik takvimine buradan ulaşabilirsiniz.

IF Wedding Fashion İzmir evlilik fuarında firmaların yanı sıra, defileler ve gelinlik tasarım yarışmaları da olacak. Bu sene de, geçen sene olduğu gibi dünya modası İzmir’de atacak. Bunu söylememizin sebebi sürprizlerle de dolu olması. Bu sene IF Wedding Fashion İzmir‘de Osmanlı Moda defilesi ile ziyaretçileri heyecanlandıracağa benziyor. Gündemi modayla paralel götüren modacılara hayran kalmamak elde değil doğrusu! Büyümek isteyen yada markasına ışıltı katmak isteyen her profesyonelin bu fuarda yerini alması gerekir zira bu kadar görkemli bir fuara giriş ücretleri de gayet makul ölçüde diyebiliriz.

Türkiye’nin En Büyük Evlilik Fuarı “IF Wedding Fashion İzmir”

IF Wedding Fashion evlilik fuarı, farklı ve yeni nesil tasarım gelinlik&damatlık modeli arayan çiftlere epeyce yardımcı olacak. Evlilik fuarında sergilenecek 2015 damatlık,gelinlik ve abiye modelleri, klasikleşen modellerin aksine yeni bir ufuk açacağa benziyor. Değişen moda sektörünün takipçisi olabilmek için mağazanızın vitrinini bu evlilik fuarı ile yeniden gözden geçirebilirsiniz.

IF Wedding Fashion İzmir’de gerçekleştirilecek defilelerde, modacıların muhteşem gelinlik, damatlık ve abiye modellerini dünyaca ünlü mankenler taşıyacak. Bu sıradışıevlilik fuarı IF Wedding Fashion İzmir‘in internet sitesine girerek online ön başvuru yapabilir, ufkunuzu genişletmek için yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz. IF Wedding Fashion İzmir‘de ziyaretçiler için herşey düşünülmüşe benziyor. Dilerseniz lüks otellerde konaklamak için de otel rezervasyon formu doldurmanız yeterli. Dünyanın dört bir yanından katılımcıları ağırlayacak olan IF Wedding Fashion İzmir‘de reklam vererek adınızı daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. IF Wedding Fashion İzmir hakkında daha detaylı bilgi edinmek için eski fuarların basın haberlerine bakmanızda fayda var. İnternet sitesinde bulunan galeride, eski evlilik fuarlarının fotoğraflarını görebilirsiniz. Bunların yanı sıra, katılımcı listesi, ürün grupları, konaklama, ulaşım ve hatta yıllara göre katılım gösteren ziyaretçi istatistiklerine de erişmeniz mümkün. Tüm bunların IF Wedding Fashion İzmir evlilik fuarının profesyoneller için olan önemini anlatmaya yeteceğini umarak, son olarak bu görkemli evlilik fuarının İzmir Kültür Park’ta olacağını hatırlatmak isteriz.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!