Yabancı İlk Dans Müzikleri

Düğünün en eğlenceli ve heyecan verici dakikaları ilk dans dakikalarıdır. Bu anlar için seçilmiş ve yıllardır kullanılan müzikler mevcut. Seçim sırası zorlu değil. Yeteneğinize ve temanıza göre klasikleşmiş bir seçim yapabilirsiniz. Ama fark yaratmak ve akıllardan çıkmayacak bir dansa imza atmak isterseniz birbirinden güzel yabancı ilk dans müziklerine kulak kabartmanızı tavsiye ederiz. Kendinize dans konusunda güveniyorsanız hareketli şarkılar seçebilir eğer daha romantik ve farklı olmak istiyorsanız müzikaller durağına uğrayabilirsiniz. Rock&Roll da asla önyargıyla yaklaşmamanız gereken bir repertuar barındırıyor. İlginç bir anı için kısa süren çalışmalar sonucunda kolaylıkla öğrenebileceğiniz bir koreografi sergilemek mümkün.

dugundansi-1

2013 yılına damgasını vuran Daft Punk’ın, Random Access Memories albümünden bir şarkı seçerek hem konukları heyecanlandırabilir hem de oldukça farklı bir ilk dans müziği seçimi yapabilirsiniz.  Bunun için en iyi seçim sakin ilerleyen ve harika bir beste olan Lose Yourself to Dance olacaktır. ilk Düğün dansınızda klasiklere ve rock dünyasına yer vermek istiyorsanız ilk önerimiz Queen olacaktır. Queen’in belki de en romantik şarkısı Love of My Life düğün danslarında akıllara gelmiyor. Ama ilk sıralara dahi yerleşebilecek kadar aşkla dolu bir şarkıdır.

Aşk içinde süzülme planlarınız var. Sakin bir düğün dansı istiyorsunuz.  O halde yabancı ilk dans müziği olarak Angus and Julia Stone kardeşlerden You AreTthe One That I Want muhteşem bir seçim olacaktır. Hem Grease müzikalindeki sahneyi  bu yoruma göre değiştirebilirsiniz hem de sakin ve aşk dolu bir ilk dans sunabilirsiniz. Konukların gözlerinin dolacağını ve fark yaratacağınızı garanti ediyoruz.

dugundansi-3

İlle de vals istiyor ama farklı bir müzik istiyorsanız The Marshmallow Kisses adlı gruptan Bubble Love Waltz farklı bir vals şarkısı olarak dansınıza eşlik edebilir ve sihirli bir dokunuş etkisi yaratabilir. Mamma Mia coşkusunda ve dünyanın en sevilen gruplarından Abba’dan bir parça tatmak için The Real Tuesday Welt adlı grubun “The Day Before You Came” yorumu tüyleri diken diken edecektir.

Yabancı ilk dans müziğinizi jazz klasiklerinden de seçebilirsiniz. Jazz tınıları ve romantizmin birleşmesi de oldukça değişik bir atmosfere neden olacaktır. Bunun için çoğu kişinin aklına gelmeyen bir örneğimiz var; Ray Lamontagne – Three More Days. Jazz tutkunu bir çift için ideal bir ilk dans müziği.

Francoise Hardy, altmışlı yıllardan bugüne harika sesiyle en önemli romantizmlere eşlik etmiş bir efsanedir. Şarkılarının çoğuna aşina olduğumuz bir gerçek. Fakat yabancı ilk dans müziği olarak kullanılabilecek harika bir şarkısı var ve çoğu kişinin aklına gelmiyor. Le Temps De L’amour. Aşk dolu hissiyatı ve farklı ritmiyle düğün dansı için kusursuz bir şarkı. Fransızca olması daha da romantik bir hava katıyor. Düğün dansınız, attığınız her adımla büyülesin ve yıllarca konuşulsun istiyorsanız Francoise Hardy’nin bu eserini es geçmeyin

Daft Punk – Lose Yourself to Dance

Queen – Love of My Life

Angus and Julia Stone – You Are The One That I Want

The Marshmallow Kisses- Bubble Love Waltz

ABBA – The Day Before You Came

Ray Lamontagne – Three More Days

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!