Yabancı Tasarımcılardan Damatlık Modeller

Yabancı tasarımcıların birbirinden yaratıcı ve fark yaratan damatlık modelleri 2014 yılının da moda stilini gözler önüne seriyor. Damatlar için birbirinden şık, zarif ve bütün olarak baktığınızda kusursuz stilleri ve tasarım kalitelerini siz de görünce anlayacaksınız. Yabancı tasarımcılardan damatlık modellerini sizler için bir araya getirdik ki kombin yaparken size ilham versin. Düğün mekanınıza ve düğün konseptinize göre seçeceğiniz damatlıklarda mevsim koşulları da oldukça önemli.  Sade modellerden renkli modellere, desenli damatlıklardan slim fit’lere kadar birçok seçenek siz damat adaylarını bekliyor.

2015-damatlik-modelleri-ve-damatlik-cesitleri-591

Sonbahar – Yabancı Tasarımcılardan Damatlık Modeller

2014 yılının moda formları ve kumaşları birbirinden iddialı modellerle karşımıza çıkıyor. Sonbahar ayı için detaylarda ve tasarımların genelinde kareli kumaşları görüyoruz. Yabancı tasarımcılardan damatlık modellerde seçenekler oldukça fazla. Düğün mekanınıza ve konseptinize göre seçeceğiniz damatlığınızda kullanacağınız aksesuarlarla bütünlüğü sağlayamayı sakın unutmayın. Sonbahar ayı için lacivertin tonları ve kahvenin tonları oldukça revaçta görünüyor. Kravat ya da papyon kullanmadan açık yaka gömlek kullanmak da moda. Ayrıca, gömlek yerine diğer bir alternatif olarak triko bluzları da tercih edebilirsiniz. Bu şekilde bir kullanımda da yaka mendilinizi unutmayın. Sonbahar ayı damatlık modelleri için karar verirken, sizler için seçtiğimiz modellere de bakarak ilham alabilirsiniz.

Kış – Yabancı Tasarımcılardan Damatlık Modeller

Yabancı tasarımcılardan damatlık modellere baktığımızda, tasarımlarda genel olarak bir eskiye dönüş olduğunu görüyoruz. Vintage ve retro ruhunun hakimiyeti tasarımlara da yansımış. Mesela kruvaze ceketler ya da pilili pantolonlar gibi formlarda geri dönüşler var. Renkler siyah, lacivert ve füme renginde; bu tabii ki kış ayları için geçerli. Damatlıklarda daha rahat kombinlere de yer vermişler. Kısa paça pantolonlar oldukça revaçta; kışın renkli ya da damatlığınıza uygun çoraplarla kombine edilebilir ki, yazın ayakkabılar çorapsız kullanılıyor.

İlkbahar – Yabancı Tasarımcılardan Damatlık Modeller

Yabancı tasarımcılardan damatlık modeller seçerken ilkbahar ayında doğanın uyanışıyla birlikte bu doğa olayı renklerle hareketleniyor. Sıcak renkleri damatlığınız için kullanabileceğiniz gibi, bej ve gri renkteki  bir damatlığı da tercih edebilirsiniz. Özellikle bu aylarda daha sık olan kır düğünü, piknik kafasına bizi götürürken bu durumdan modacılar da etkilenmiş olmalı ki, tasarımlarında pötikare kumaşlar kullanmışlar. Siz düz renkteki bir takımı tercih edebilir ya da pötikareli kumaştan seçeceğiniz takımla harika bir uyumu da yakalayabilirsiniz. 2014 yaz ayına ait olan ve Hardy Amies tasarımı gri renkteki pötikareli damatlık oldukça elegan bir duruş sergilemekte. Mantova tasarımı, kruvaze gelen kırmızı pötikareli takım ise hem rahat hem de eğlenceli görünmekte.

yelek_5

 

 

Yaz – Yabancı Tasarımcılardan Damatlık Modeller

Yaz düğünlerinin çoşkusu enerjisi bir başka mevsime benzemez. Ya kırda düğün gerçekleşir ya da kumsalda; masal gibi bir düğün olacağı kesindir. Yaz olunca tasarımcıların ilham aldığı unsurlarda tabii ki değişmekte. Yazın rengi olan beyaz, damatlık için seçilebilecek en iyi tercihler arasındadır. Marin temalı bir düğüne ise beyaz ve uçuk mavi çok yakışır. 2014 damatlık tasarımlarında göze çarpan kısa ya da bir iki kez katlanmış paçalar, açık yakalar ve şortlu takımlar. Siz tercihinizi yapın ve düğün konseptinize göre uygun takımı kendiniz için kombinleyin; ve bunu yaparken bizim de sizler için seçtiğimiz takımlardan ya ilham alın ya da direkt gidip kendisine sahip olun.

2016-damatlik-modelleri

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!