Yabancı Tasarımcılardan Gelinlik Modelleri

Yıllardır hayali kurulan bir evet ile başlayan yeni hayata bir adım ve hazırlık süreci; heyacan dorukta! Zaman su gibi akıp giderken süreyi iyi kullanıp, planları da ona göre yapmakta büyük fayda var. Düğün için mekana karar verildiyse eğer sıra gelinlik bakmakta. Hayatınızda bir ilk gerçekleşiyor ve bu sürecin kusursuz gerçekleşmesini istemeniz de çok normal. Gelinliğinizin benzersiz olması ise en büyük arzunuz. Gelinlik dergilerinden çeşitli mağazalara ve tasarımcılara kadar birçok gelinlik modeli gördünüz ve aklınız hala görmediğiniz “diğer” gelinlik modellerinde. Bu merakınızı önceden hisettik ve sizlere yabancı tasarımcıların elinden çıkma gelinlik modellerini bulup, derledik. Ön plana çıkardığımız modelleri de tarzına göre ayırıp, sizlere direkt bir yönlendirme yaptık. İşlemelilerden dantelli modellere, sıra dışı modellerden elbise tarzında olanlara kadar geniş bir yelpaze tuttuk. Aradığınız gelinliği bulmanızı ümit ederek sizi yazımıza yönlendiriyoruz.

Elbise Tadında Gelinlik Severlere – Yabancı Tasarımcılardan Gelinlik Modelleri

Uzun dönemdir hayalini kuruduğunuz “o” gelin olmak için sizin literatürünüzde illaki de gelinlik giymek yok. Siz gelinlikten çok elbise severlerdensiniz. Göz kamaştırıcı, harika bir işçiliğe sahip bir elbise pek ala gelinlikten bile güzel olabilir. Bizim sizin için seçtiğimiz elbiseler, görenleri hayran bıraktıracak türden. Elie Saab’ın imzasını taşıyan buz rengindeki harika işlemelerle hareketlendirilmiş elbise, eminiz size çok yakışacaktır. Marchesa tasarımı, görenleri büyüleyecek güzellikteki katlardan oluşan sanat eseri olabilecek nitelikteki bu güzel elbise de harika bir seçenek. Kabarık tüller ve floral desenler tam size göre ise Zuhair Murad’ın tasarımı tam bir şaheser!

Dantelden Vazgeçemeyenlere – Yabancı Tasarımcılardan Gelinlik Modelleri

Dantelin elegan görüntüsünü her zaman sevmiş ve hayalini kurduğunuz gelinliğin de dantel detaylarla süslenmesini istemiş ya da tamamı dantel olsun istemişsinizdir. Bunu tahmin ederek sizlere çeşitli tasarımcılardan dantel gelinlik örnekleri topladık. Reem Acra tasarımı gelinlik,romantik havası ile harika bir seçim. Toz pembe rengindeki Marchesa tasarımı gelinlik ise, rüyalardan çıkmışcasına etkili ve büyüleyici. Zuhair Murad tasarımı beyaz dantelli gelinlik vücuda oturan yapısı ile hem dikkat çekici hem de sizi gecenin yıldızı yapacak nitelikte.

Sıradan Gelinlik İstemeyenlere – Yabancı Tasarımcılardan Gelinlik Modelleri

Sizin gelinliğiniz sıradan olmayıp, beklenilenin de ötesinde daha farklı olmalı. Daha özgün, dikkat çekici ve şaşırtıcı. Beyaz bir gelinliği oldukça sıradan bulurken, bizim sizler için seçtiğimiz gelinliklere bir bakmalısınız. Dikkat Christian Dior imzası sizi şaşırtabilir; degradeli siyah üzeri bej elbise, hayalinizdeki gelinliğin de ötesinde! Valentino tasarımı, işçilği ile herkesi kendine hayran bırakan floral desenli elbise içinde dikkatleri çekeceğiniz bir gerçek. Daha kontrollü bir çılgınlık yapmak isterseniz eğer Zuhair Murad’ın beyaz üzerine altın sarısı detayları olan elbise, sizi tanrıça yapacak kadar harika.

İşlemeli Gelinliğin Zarafetine İnananlar – Yabancı Tasarımcılardan Gelinlik Modelleri

Bir gelinliğin olmazsa olmazlarına inananlar, işte bu seçenek tam da sizlere göre. İşlemeli gelinliğin zarafetine inanıyor ve işlemesiz bir gelinlik hayal edemiyorsanız sizler için seçtiğimiz tasarımlara bir göz atın deriz. Monique Lhuillier tasarımı, elegan görüntüsü ile herkesi kendine hayran bırakacak bir gelinlikten söz ediyoruz. Duvağından işlemelerine kadar her şeyi oldukça ölçülü; bu gelinliğe bayılabilirsiniz! Sade ama işlemesi detayında ve de çok göze batmayan bir gelinlik isterseniz eğer geçen yılın en iyi gelinliği seçilen Marchesa tasarımı zarif gelinlik sizin aklınızı başından alacak güzellikte. Zuhair Murad’ın imzasını taşıyan ve pelerini ile bir bütünlük sergileyen gelinlik, oldukça gösterişli form ve süslemeleri ile harika bir seçenek.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!