Yabancılar Listesinden En Güzel Dans Müzikleri

Tüm gözlerin üzerinizde olduğu düğün gecenizi en güzel dans müzikleri ile görkemli bir şölen haline getirin. Bu muhteşem gece tüm davetlilerin hafızasına kazınsın.

“Rüya Gibi Bir Düğünümüz Olacak!”

Hayatınızın şüphesiz en özel anı olan düğününüzde her şeyin kusursuz olması gerekir. En güzel gelin, en yakışıklı damat, en lezzetli pasta, en görkemli düğün… Bu ‘en’ler uzar gider. Herkesin düğününde tercih edeceği kıyafetler, takılar ve mekan farklı olsa da tüm bu seçimleri kusursuz kılan en önemli şey, hiç kuşkusuz ilk dans parçanız olacaktır. Zira ilk dans parçanız bir nevi aşkınızın kısa özetidir.

Aşkınız nasıl başladı? Evlenme noktasına nasıl geldiniz? Bu geceden sonra sizi neler bekliyor? Birbirinizi ne kadar çok seviyor ve birbiriniz için neleri göze alıyorsunuz? Tüm bu soruların cevabını, yani kısaca ‘hikayenizi’ düğün gecenizde çalan dans müzikleriniz anlatacaktır.

Wedding-Dance-02

En Güzel Dans Müzikleri

Peki düğün gününüzde tercih edeceğiniz en güzel dans müzikleri nelerdir? Bu sorunun cevabını bulmak için Adem ve Havva’dan bu yana, kadın erkek ikilisi arasında kuşaklardır süregelen aşkı, acıyı, hasreti, kavuşmayı ve hatta kavuşamamayı dize dize işlediğimiz o şarkıların dilini çözmeye hazır mısınız?

Klasikleşmiş bu en güzel dans müzikleri içerisinde hangisi hikayenizi daha iyi anlatıyor, hangisi yüreğinize daha fazla dokunuyor, karar sizin!

Kararınızı kolaylaştırmak için en güzel dans müzikleri içinde öne çıkan parçaları sizler için derledik.

10 Benzersiz Yabancı Dans Şarkısı

1. The Moody Blues – Night in White Satin

Justin Hayward’ın 19 yaşında kaleme aldığı bu eşsiz şarkı, nereden bakarsanız bakın sevmenin ve aşkın en naif haykırışlarından biridir. İçinde bolca acı, söylenememişlik, yaşanamamışlık barından bu benzersiz eser, birçok zorluğun ardından sevdiceğinin elini tutanlara gelsin… Nikah masasına dek geçtiğiniz trajik yolları düğün gecenizde tüm davetliler önünde betimlemek isterseniz Night in White Satin’i sizlere şiddetle tavsiye ediyoruz.

2. Eric Clapton – Wonderful Tonight

Eric Clapton’un yıllara meydan okuyan bu nadide eseri, ilk dansların vazgeçilmezlerinden biri. Adı üstünde ‘muhteşem gece’nizi bir şarkı ile pekiştirmek ve aşkınızı birbirinize gözlerinizle anlatmak istiyorsanız bu şarkı sizin için harika bir seçim olacaktır.

4. Brayn Adams – Everything I do

İçerisinde “Gözlerimin içine bak, benim için ne ifade ettiğini göreceksin. Bana bunun denemeye değer olmadığını söyleme. Senin için her şeyi yaparım.” gibi birbirinden anlamlı aşk sözcükleri barından Everything I Do, ilk dansınızda romantizmi iliklerinize kadar hissetmenizi sağlayacak.

4. Shania Twain – From This Moment On

“İyi günde de, kötü günde de seni seveceğim. Bu andan itibaren sadece senin için varım.” evliliğe ilk adımın atıldığı o özel gece daha nasıl anlatılabilir ki? Sadece bir günlük değil, ömürlük olsun diyenlerdenseniz From This Moment On tam da sizin hikayenizi anlatıyor.

5. Amy Winehouse – Will You Still Love Me Tomorrow

Her aşk bitmeyecek gibi başlar ama hangisi nikah masasına uzanacak kadar sahicidir? Siz şanslısınız ki ruh eşinizi bulmuşsunuz, o zaman tüm davetlilerin önünde dans ederken sorun ona: “Beni yarın da sevecek misin? Hep böyle sevmeye devam edecek misin?”

6. Elvis Presley – Can’t Help Falling In Love With You

‘Ona aşık olmaktan kendinizi alamadınız’ ve şu an onun elini bu yüzden tutuyor, bu yüzden onunla sonsuz bir yolculuğa adım atıyorsunuz. Rock’n Roll’un ölümsüz kralı Elvis Presley’in bu unutulmaz eseri aşkı ve aşkın karşısındaki daimi yenilgimizi en güzel anlatan parçalardan biri. Eğer fonda bu harika şarkı varsa hiç düşünmeden ilk dansınızı yapabilirsiniz.

7. Sting – Shape Of My Heart

Aşkın yalnızca kelime aralarında bulunabildiği bir klasik… Aşk teması kartların arkasına ustalıkla gizlenmiş ve hatta ‘hiçbiri kalbimin şekli değil’ denmiş. Şarkı, sadece enstrümanlarındaki uyum için bile dans şarkınız olabilir.

8. Karla Bonoff – All My Life

Aşkı hayatı boyunca arayanlar ve bulduğunda da Tanrı’nın gönderdiği o meleği bir daha asla bırakmayanlar, bu şarkı sizler için yazılmış. Sevdiğini Tanrı’dan gelen bir hediyeye benzeten tüm aşık çiftler, ilk dansınızı bu şarkıyla yaparak tüm iyi dileklerinizi pekiştirebilirsiniz.

9. Phil Collins – Another Day In Paradise

Cennet tasviri aşk şarkılarının vazgeçilmezlerinden biri. Sevdiğini cennetten bir parça olarak görmek, onunla birlikte olmayı cennette olmak saymak gibi derin hislerin ifadesi bu benzetme şarkının tamamına hakim. Sizin duygularınıza da ‘cennet’ tercüman oluyorsa, sizi hemen dans pistine alabiliriz!

10. Celine Dion – The Power Of Love

Seven insan sevdiğini sahiplenir. “Ben senin kadınınım, sen benim erkeğimsin!” Celine Dion’un efsane olmuş aşk şarkılarından en dobrası, şüphesiz The Power of Love’dır. Sevdiğinize tüm gözler önünde bu hissiyatınız haykırmak istiyorsanız, ‘aşkın gücü’ hikayenizi sizin yerinize anlatsın.

Evet, bizlerin tavsiyeleri bu kadar… Seçenekler çok, karar sizin. Gerçi en zor karar olan ‘eş seçimi’ni yapabildiğinize göre, düğününüzde çalacak şarkıyı seçmek de ne ki! Eh, o halde hepinize kolay gelsin…

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!