Yakut Set ile Eşinizi Şımartın

Kırmızının çoğu tonunda göz alıcı güzelliğiyle değerli taşlardan biri olan yakut taşı, rengi ve sertliği ile kıymetli taşlar arasında ön sıralarda yer alıyor. Değerli taşlar içinde elmastan sonra en sert taş olan yakut taşı, az bulunması ve göz kamaştırıcı güzelliği ile mücevher yapımında kullanılmaktadır.

Kadınlar, erkeklerin hayatında önemli yer tutmalarıyla meşhurdur. Doğanın dengesini sağlayan kadın-erkek uyumu karşılıklı hediyeleşme ve sevgi gösterileriyle niteliğini arttırır. Özel günlerde, yıl dönümlerinde ya da gönül almak için kadını heyecanlandırmanın yegane yolu mücevherdir. Mücevherler içerisinde de çeşitli seçenekler olsa da kırmızı rengiyle insana ayrı bir haz veren yakut taşı önemli yer tutar. Verilen değerin niceliğini göstermek için ise tek bir yüzük, tek bir kolye ya da tek bir küpe yetmez. Küpe, yüzük ve kolyenin göz alıcı bir ahenk içinde set haline getirilmiş yakut set , aradığınız hediyenin ta kendisi olabilir.

yakut-set-eros-pirlanta

Hediye alıp verme geleneği insanlığın ilk dönemlerinden itibaren iki kişi arasındaki iletişimi ve ilişkiye olumlu yönde etki sağlamıştır. Kişiler özel günlerde, dargınlık hallerinde, telafi edilmesi gereken sıkıntılarda genelikle birbirlerine hediye alarak sorunları aşmaya çalışmış, aralarındaki ilişkiyi hediyeler vasıtasıyla sağlamlaştırmak yoluna gitmiştir. Bu yüzdendir ki erkekler genellikle suçlu veya hediye alması gereken taraf olmalarına rağmen hediye alma konusunda çoğu zaman sınıfta kalırlar. Mücevher kadınlar için baş döndürücü bir hediye olduğu gibi erkek için de erklik ve güç göstergesi olarak kabul edilir. Erkek aldığı mücevherin kalite ve değeriyle doğru orantılı olarak hem karşı tarafa erkliğini ve gücünü hem de sevgisini ve verdiği değeri göstermiş olur.

1.13 karattan 7 karata kadar her cebeve her zevke uygun yakut set modellerini erospirlanta.com’da bulabilirsiniz. Setlerin içerikleri ve taş stilleri ile sevdiklerinizi şaşırtıp mutlu ederek hayatınıza önemli anılar ekleyebilirsiniz. 1.13, 1.70, 2.84, 4.80 ve 7 karatlık taşlar ile yakut kolye – küpe ve ya yakut kolye – küpe – yüzük setlerini bütçenize uygun avantajlı fiyatlarıyla seçerek zevkinizi ve sevginizi hayatınızın kadınına yeniden ispat edebilirsiniz. Satışa sunulan beş üründen her biri beyaz ya da sarı altın ve pırlanta ya da elmas içeren özel ve şık tasarımlarıyla zevkinize uygun olarak tasarlanmış bir şekilde sizleri bekliyor.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!