Yakut Taşı Aksesuarlar ile Hangi Kıyafetleri Kombinleyebilirsiniz?

Mücevherlerde kullanılan vazgeçilmez parçalardır değerli taşlar… Bir kadının maddi ve manevi güvencesidir. Güzelliğini tamamlayan en değerli, en görkemli ve en anlamlı unsurlardır.

Bir kadına düğününde takılan takılar ona verilen değeri simgeler. “Sen güzelsin, sen özelsin, sen değerlisin ve sen benim kraliçemsin.” kelimelerinin sözle değil, davranışla damat tarafından kanıtlanmasının bir simgesidir adeta. Peri kızı gibi hazırlanmış bir gelinlikle birlikte kullanılan yakut taşlı mücevherlerden gözünüzü kolay kolay ayırabilir misiniz?

2013+Golden+Globe+Awards+Emily+Blunt+0

Peki yakut taşı aksesuarları başka hangi kıyafetleri kombinleyebilirsiniz? Bu güzel, bir o kadar da ürkütücü bir soru gibi mi geldi size? Hayır, hiç de düşündüğünüz gibi değil. Sadece biraz beyin jimnastiği yapmamız yeterli.

Kırmızı, doğada, yaşadığımız çevrede, güneşte, ayın batışında sıkça karşılaştığımız; bizlere sevgiyi, aşkı, ihtirası aynı zamanda kalbi, kanı, ateşi de çağrıştıran bir renk. Bu güzel yakut taşını kırmızı bir pantolon-ceket takımıyla ceketin içine hiçbir şey giymeden, derin göğüs dekoltenize inen su yolu bir gerdanlık olarak kullanabileceğiniz gibi; yine aynı tarz bir ceketi önünü açarak içine siyah yada beyaz straplez bir bluzla da tamamlayabilirsiniz.

Yine bu güzel taşla bezenmiş aksesuarların tamamlayıcısı olarak beyaz renkli mini, askılı elbiseler, ipek bluzlar, maskülen tarzda gömlekler de rahatlıkla kullanılabilir. Eğer beyaz rengi çok fazla kullanmıyorsanız kırık beyaz, krem, fildişi veya ekru tonlardaki kıyafetler de elmas taşlı takılarla kullanılabilecek birer biçilmiş kaftandır.

Gelelim siyahın asaletine… Siyah hemen hemen her kadının dolabında mutlaka bulunması gereken, vazgeçilmez renklerin başını çeker. Her kadının mutlaka klasik, küçük, sade ya da dekolte bir siyah elbisesi vardır. Dantel ayrıntıların olduğu daha abartılı, göz alıcı abiyeler de yakut aksesuar ve mücevherlerle birlikte harika bir birliktelik yaşayabilirler.

Yakut taşı aksesuarlar, günlük hayatta giydiğiniz boğazlı dar kazaklarla çok feminen bir görünüm sağladığı gibi siyah, beyaz ve kırmızı renkler arasındaki ton yansımaları sizin daha göz alıcı ve kaliteli görünmeniz için adeta yarışırlar.

Kırmızının en güzel tonunu bünyesinde barındıran yakut taşı aksesuarları, altın parıltılı ya da sarının güzel bir tonunun kullanıldığı şık bir gece elbisesiyle de rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Özellikle dekolteli nefis gece kıyafetlerinde yakut aksesuar kullanımı, bulunduğunuz mekanda göz doldurmanıza ve nefes kesen bir tablo yaratmanıza neden olacaktır.

Bu kırmızı rengin en can alıcı tonunu bünyesinde barındıran yakut taşlı aksesuarların kombinlendiği kıyafetlerin dışında, en son adımı da söylemeden geçmeyelim. Yakut taşlı aksesuarlarınızı mükemmel bir şekilde tamamlayacak bir diğer unsur da teninize uygun kırmızı bir rujdur!.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!