Yaratıcı Düğün Fotoğrafları

Yaratıcı Düğün Fotoğrafları: Son yıllarda düğün fotoğrafları için açık alanlar tercih ediliyor. Kırlarda, parklarda, bahçelerde, deniz, göl ve nehir kenarlarında ya da şehrin en güzel yapılarının bulunduğu özel semtlerde çekilen düğün fotoğrafları bir evlilik seremonisinin olmazsa olmazları haline geldi. Düğün günü için kiralanan muhteşem renklere sahip klasik arabaları da bu karelerin içinde sıkça görüyoruz. Yalnız bir sorun var ki düğün fotoğrafları gittikçe birbirinin aynısı olmaya başladı. Yaratıcı düğün fotoğrafı fikri bulmak her geçen gün daha da zorlaşıyor. Sizin için hazırladığımız önerilere göz atarsanız sadece birkaç küçük değişiklik ve detayla farklı düğün fotoğrafları elde edebilirsiniz.

1- Klasik araba yerine eski ve yine bir o kadar klasikleşmiş kamyonetlerden birinin kasasında gelinliğiniz, damatlığınız ve ayağınızda spor ayakkabılarınızla hem çok romantik hem de uçarı bir poz verebilirsiniz. Mutlu sonla biten romantik bir filmin son karesiymiş hissi veren bu pozu, evinizin en güzel yerine gönül rahatlığıyla asabilirsiniz.

2- Yine bir göl kenarındasınız ve çevredeki ağaçlardan birine iki kişilik bir salıncak kurdunuz. Biraz nostaljik bir hava yaratmak için küçük aksesuarlar kullanın, biraz da renklerle oynanırsa fotoğrafınız kartpostal tadında olabilir.

3- Yaratıcı bir düğün fotoğrafı için düğününüze katılan misafirlerden küçük bir yardım isteyebilirsiniz.Hızlı bir organizasyonla misafirlerinizden bir kalp oluşturmalarını isteyin ve bu kalbin içine girin. Fotoğrafçınız bu güzel görüntüyü tam olarak yakalayabileceği bir yükseklik bulduğunda işiniz tamamlanmış olacak.

4- Küçük misafirlerinizi de unutmayın. Onlar pistte koşup eğlenirken ve hatta gelinliğinizin eteklerine dolanırken bir anda ortaya böyle sevimli bir görüntü çıkarabilirsiniz.

5- Dünyanın en romantik görüntülerinden birine farklı bir yorum katarak kendi tarzını
konuşturabilirsiniz. Parmak ucunda yükselirken bir de ayağınızın altına birkaç kitap koyarak siyah beyaz bir fotoğraf çektirebilirsiniz.6- O kadar aşıksınız ki mutluluktan havalara uçuyorsunuz, ayaklarınız yerden kesiliyor. İşte bu kare tam da sizin hislerinize tercüman oluyor. Sadece küçük bir photoshop hilesi sizin bu renkli, sevimli ve bir okadar fantastik kareye sahip olmanızı sağlayacaktır.


7-Bu kare için kalabalıktan uzak bir göl ya da gölet bulmanız yeterli aslında. Kıyıdan fazla uzaklaşmayın ya da fotoğrafçı için ikinci bir sandal ayarlayın. Siz içinde bulunduğunuz sandalda ya da botta baş başa olmalısınız.

8- Yaratıcı düğün fotoğraflarında detaylar çok önemlidir. Özellikle gelinler hazırlanırken çekilenfotoğraflarda bu detaylardan oluşan onlarca kare çekilebilir. Ayakkabılarınızı giyerken, makyajınız yapılırken, gelinliğinizin korsesi bağlanırken vs.

9- Bisiklet her zaman iyi fotoğraf veren bir objedir. Bunu düğün fotoğrafınız için de kullanabilirsiniz.Çiçeklerinizi sakın unutmayın.

10- Belki de bisikletli değil de Vespa’lı bir gelin olmak istersiniz. Tıpkı klasik araba gibi muhteşem bir renge sahip Vespa kiralayarak yaratıcı düğün fotoğraflarınızın bir parçası haline getirebilirsiniz.Bu sizin en mutlu gününüz. Poz verirken bunu asla unutmayın ve yüzünüzden kocaman gülümsemenizi eksik etmeyin. Fotoğrafınızı güzel yapan şey yüzünüzden okunan mutluluğunuz olacaktır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!