Yaratıcı Evlenme Teklifi Önerileri

Araştırmalar, evli kadınların pek çoğunun eşlerinin evlilik teklifi edişlerinden memnun olmadığını ve her zaman daha yaratıcı, daha romantik bir teklifi hayal etmiş olduklarını gösteriyor. Evlenme teklifi, ilişkiniz boyunca sadece bir kez gerçekleşecek bir olay. Arkadaşlarınıza, ailelerinize, hatta ilerleyen yıllarda çocuklarınıza, torunlarınıza gururla, sevgiyle anlatacağınız bir evlilik teklifi gerçekleştirmek de tabii beylerin görevi. Bu yüzden de sevgilinizi çok ama çok şaşırtacak, onu mutluluktan havalara uçuracak bir evlilik teklifi fikri bulduğunuza emin olmalısınız. İşte üç birbirinden romantik evlilik teklifi önerisi:

Günümüzde pek çok kişinin blog’u var. Sevgiliniz de blog’unuzu düzenli olarak takip ediyorsa şanslısınız. Blog’unuzun teması her ne ise bir seferlik bu temayı bir kenara bırakın ve onu ne kadar çok sevdiğinizi, onunla olmanın sizi ne kadar mutlu ettiğini anlatan bir blog post yazın. Tabii ikinizin en güzel fotoğraflarını da kullanmayı unutmayın bu post’ta. Ve malum cümle ile bitirin yazınızı. Sevgiliniz blog’unuzu okuduğunda mutluluktan gözleri dolacaktır. Garanti ediyoruz. Tabii blog post’lu evlenme teklifinizi okuduğu esnada sevgilinizin yanında olmalı ve onun için aldığınız tektaş pırlanta yüzüğü vererek bir de sözlü olarak yinelemelisiniz teklifinizi. O yüzden bu, öncesinde biraz organizasyon gerektiren ama uğraştığınıza değecek bir evlilik teklifi önerisi.

Birbirinizi ilk gördüğünüz ya da ilk buluşmanızı yaşadığınız yerde evlilik teklifi etmek klasik ama bir o kadar da romantik bir seçim olacaktır. Seçim size kalmış isterseniz, bir sürpriz yaparak onu tanıştığınız mekana götürün. Okul, hastane, alışveriş merkezi gibi kulağa pek de romantik gelmeyen mekanlar aslında bu tür bir teklif için en idealleridir. Maksat sevgilinizi şaşırtıp ona harika bir sürpriz hazırlamak değil mi? İlk kez buluştuğunuz restoran ya da kafe de böylesi bir teklif için oldukça uygundur. Normal bir yemekteymiş gibi hiçbir şeyden habersiz masasına oturan sevgiliniz masaya siparişi yerine şampanya ve çiçekler geldiğinde dünyanın en mutlu kadınlarından biri olacaktır.

Pek çok kadın çikolataya bayılır. Sizin sevgiliniz de bir çikolata tutkunuysa şanslısınız. Ona çok kaliteli bir kutu çikolata alın ve kutuyu öncesinde açarak tam ortadaki çikolatanın yerine evlilik teklifiniz için aldığınız tektaş pırlanta yüzüğü yerleştirin. Çikolata kutusunu hediye paketi yaptırıp yaptırmamak size kalmış. Sürprizin daha şaşırtıcı olmasını istiyorsanız hediye paketi yapmak yerine kutuyu olduğu gibi verin sevgilinize. Bunun normal bir hediye olduğunu sanıp size teşekkür edecektir. Fakat çikolatalardan bir tane yemek için kutuyu açtığı anda kutuda ışıldayan yüzüğü görünce inanın çok mutlu olacak. Tabii evlenme teklifinizi tam o anda bir de sözlü olarak yinelemeyi unutmamalısınız.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!