Yaratıcılığın Sınırlarını Zorlayan Düğün Fotoğrafları

 Beklenen gün sonunda geldi… Tüm hazırlıklar, bazen mutlulukla bazen de gözyaşıyla biten o törenler ve düğün gününe gelene kadar yaşanan küçük gerginliklerin hepsi geride kaldı. Bugün sizin gününüz ve onu hayatınız boyunca unutamayacağınız bir güne çevirmek de yine sizin elinizde! Nasıl mı? Tabii ki ona eğlence ve heyecan katacak düğün fotoğrafları ile! İşe yaratıcı fikirler bularak başlayın, hem çektirirken hem de yıllar sonra baktığınızda kocaman bir gülümsemeyle hatırlayacağınız öyle çılgın pozlar verin ki bugünü mutlulukla hatırlayın. Üzerinden yıllar da geçse unutamayacağınız bir düğün günü geçirmeniz için yaratıcılığın sınırlarını zorlayan düğün fotoğrafları listesi oluşturduk. O güne dönüp baktığınızda hatırladığınız ilk şey ne kadar eğlendiğiniz olsun istiyorsanız size ilham verecek fotoğraf karelerimize mutlaka bir göz atın!

Yaratıcılığın Sınırlarını Zorlayan Düğün Fotoğrafları – 1

Hep aynı düğün fotoğraflarını görmekten sıkılıp sıra dışı düğün fotoğraflarını araştırmaya başladıysanız bu kare tam size göre. Her şeyin kusursuz ilerlediği bir günde milyonlarca yıl öncesinden gelen bir dinozor peşinize düşüyor. Tabii bu tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış, dinozor yerine peşinize düşen bir döneme damgasını vuran King Kong neden olmasın!

Yaratıcılığın Sınırlarını Zorlayan Düğün Fotoğrafları – 2

Hikaye basit, gelin kaçırılıyor kahraman damat onu kurtarmaya çalışıyor. Bu sahneye yüzlerce düğün fotoğrafı karesinde rastladık. Bu kez tam tersini yapmaya ne dersiniz? Damat kaçırılıyor ve gelin kötü kadınların peşine düşüyor. Küçük detaylar büyük farklara neden olabilir. Bu yüzden düğün fotoğraflarınıza karar verirken küçük bir araştırma yapmak işinize yarayacaktır.

Yaratıcılığın Sınırlarını Zorlayan Düğün Fotoğrafları – 3

Aynı yastıkta bir ömür geçirmenizi tabii ki istiyoruz. Ama sırf o günleri yaşayabilmek için koca bir düğün stresini yaşamanın acısını küçük bir yastık savaşıyla çıkarmaya ne dersiniz? Beyaz tüylerin etrafa savrulduğu, kahkahalarınızın resme yansıdığı bir düğün fotoğrafına yıllar sonra bakarken hep o gün ne kadar çok eğlendiğinizi hatırlayacaksınız. Sıradan kareler yerine yaratıcılığın sınırlarını zorlayan düğün fotoğraflarını çektirirken de çok eğleneceksiniz.

Yaratıcılığın Sınırlarını Zorlayan Düğün Fotoğrafları – 4

Julia Roberts’ın oynadığı Kaçak Gelin filmi sahneleri uzunca bir süre gelinler için düğün fotoğraflarına ilham kaynağı oldu. Bu kez küçük bir değişiklik yapmaya ne dersiniz? Damat kaçıyor ve gelin onu yakalamaya çalışıyor. Onu nikah masasına nasıl oturttuğunuzun en güzel yansımasını böyle bir fotoğraf karesiyle yakalayabilirsiniz.

bimutluluk-dis-mekan-dugun-fotografi

Yaratıcılığın Sınırlarını Zorlayan Düğün Fotoğrafları – 5

Pek çok düğün gecesinin sonunda damat ve arkadaşlarını küçük bir sarhoşluk halinin sardığını biliyoruz. Fakat bu filmin sonu biraz daha iddialı. Beyazlar içindeki gelinimiz düğündeki tüm erkekleri deviriyor, ortaya ise nefis bir düğün fotoğrafı çıkıyor. Anı ölümsüzleştiren düğün fotoğrafınızın farklı olmasını istiyorsanız yaratıcılığınızı konuşturmanız gerektiğini unutmayın.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!