Yaz Dönemi İçin Balayı Önerileri

Yıllardır hayalini kurduğunuz balayınızı riske atmamak için, yaz dönemi için balayı önerileri listesine birlikte göz atalım.

Evlenme teklifi, söz, nişan, düğün derken bu uzun ve zorlu periyottan alnınızın akıyla ve üstelik de artık bir çift olarak çıktınız ve tatil en çok sizin hakkınız. Öyleyse evliliğinizin en özel ilk günlerinin tatille buluştuğu, çiftlerin günlük hayatın streslerinden uzakta sadece birbirleriyle baş başa kaldığı, bir ömür boyunca unutulmayacak bu en özel günler sizleri bekliyor. Evlenme teklifinden düğüne kadar bütün bir süreci kılı kırk yararak inceden inceye planladığınız gibi, balayınızı da riske atmamak istiyorsanız; yaz dönemi için balayı önerileri listesi tam size göre.

bu-yaz-bodrum-ana

Yaz deyince herkesin aklına ilk olarak deniz, kum, plaj ve güneş geliyorsa; yaz dönemi için balayı önerileri listesinin ilk sırasında da turizmin kalbi Bodrum geliyor. Ama durun, Bodrum sadece benzersiz koyları, eşsiz plajları, yeşille maviyi buluşturan doğasıyla değil; yemek kültürüyle, tarihi zenginlikleriyle, antik tiyatrosuyla ve sanat güneşimiz Zeki Müren Müzesiyle de size hitap ediyor; sahi, “nasıl yakalamıştık saçlarından baharı”…

Alacati-2

Yazın balayına çıkmışsınız, deniz şart fakat müstakbel eşinizin ellerini tutup yürüyebileceğiniz tarihi sokaklar, yanından geçerken mutlu hayaller kurmaktan kendinizi alamayacağınız tarihi taş evler de olsun istiyorsanız; Alaçatı bir adım öne çıkıyor. Mevsiminde özel olarak yetiştirilen taze yeşilliklerle yapılan zeytinyağlı lezzetler de cabası.

antalya-mardan

Sokaklar, tarihi güzellikler iyi hoş da her şeyi inceden inceye planlıyor, ömrünüzde bir kez yaşayacağınız bu özel günlerde sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız, dünyaca ünlü lüks otelleriyle Antalya size hitap ediyor. Ultra lüks otelleri ve her şey dahil seçenekleriyle size kendi içinde bir balayı evreni vaat eden oteller cenneti Antalya; masmavi denizi, uzun plajları ve yemyeşil doğasıyla, size Belek’ten Alanya’ya ve Lara’ya kadar tam bir seçenekler bolluğu sunuyor.

arka-sokaklar-3

Ve adalar; iflah olmaz romantiklerin olmazsa olmazı… Üstelik ülkemizde benzersiz dokusu, el değmemiş doğası, tarihi ve kültürel güzellikleriyle size hitap edebilecek birden fazla seçenek mevcut. Ama yaz dönemi için balayı önerileri listesine Türkiye’nin üçüncü büyük adası Bozcaada giriyor. Altın sarısı plajları, masmavi denizi, uçsuz bucaksız bağları, benzersiz mimari yapısı, bisiklet turları, bağbozumu şenliği derken, Bozcada bu en güzel günleriniz için biçilmiş kaftan olabilir.

7195247854

Yaz dönemi için balayı önerileri listesinde son olarak, Nevşehir’in ve ülkemizin en nadide tarihi ve coğrafi güzelliği Kapadokya yer alıyor. Peri bacaları, yer altı şehirleri, mağaralar, balon turu, tarihi ve kültürel güzellikler ve eşsiz otelleriyle Kapadokya, balayı için doğru tercih olabilir.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!