Yaz Düğünleri İçin Çiçekli Davetiye Modelleri

Yaz mevsiminin capcanlı havası düğün hazırlıkları içerisinde olan çiftlere de yansıyor. Düğün mekanından dekorasyona, menü seçiminden gelinliğe kadar her yerde yazın cıvıltısını yansıtmak istiyor kabına sığmayan taze aşıklar. Bunu çok iyi bildiğimiz için yaz mevsimine uygun birbirinden renkli, çiçekli davetiyeleri sizin için derledik. İçlerinden birini mutlaka bayılacaksınız, hala düğün davetiyeniz hazır değilse mutlaka göz atın.

victoria_dugun_davetiyesi

Yaz Düğünleri İçin Çiçekli Davetiye Modelleri – 1

Bu yılın yaz düğünlerinde  çitflik temasını sıklıkla görecek gibiyiz. Eğer siz de konsept olarak çiftlik düğünlerini seçtiyseniz işe davetiyelerden başlamanız gerekiyor. Mevsimlerden de yaz olunca çiçekli bir davetiye modeli seçmemek olmaz. Seçtiğimiz bu model ise size ilham verebilir ya da hiçbir arayışa girmeden aynı modeli kullanmak isteyebilirsiniz.

renkli-cicekli-dugun-davetiyesi

Yaz Düğünleri İçin Çiçekli Davetiye Modelleri – 2

Romantik bir çift misiniz? Sizin için de çiçekli bir yaz davetiyesi, tabii ki var! Dantellerden vazgeçemediğinizi biliyoruz. Bu yüzden sizin için dantelli bir model seçtik. İçinde geçen davet sözcüklerini siz belirleyin. Ama davetiyenizi sarmalayan dantellere küçük bir menekşenin çokça yakışacağını söyleyebiliriz.

fa27767c816070b6a5fd6832106bd288

Yaz Düğünleri İçin Çiçekli Davetiye Modelleri – 3

Eskinin ruhunu taşımak isteyen çiftler, vintage düğünlerden vazgeçemiyor. Eğer siz de onlardan biriyseniz pastel renklerin ön planda olduğu çiçekli bir yaz davetiyesi, eminiz düğününüze çok yakışacak. Küçük bir temenni davetiyesi hazırlatabileceğiniz gibi o yıllardan kalma bir kartpostal karesiyle de sevdiklerinizi bu özel güne davet edebilirsiniz.

cicek-davetiye-1

Yaz Düğünleri İçin Çiçekli Davetiye Modelleri – 4

Cıvıl cıvıl, heyecanlı ve renkli çiftleri de unutmadık! Yazın o muhteşem havasını bir bakışla hissettiren bir davetiye modeli nefis bir seçim olabilir. Yeşiller, morlar ve turuncular… Capcanlı bir davetiye modeliyle daha düğün başlamadan konuklarınıza ne kadar eğlenceli bir düğün olacağının sinyallerini verebilirsiniz. Zarfınıza ise yine minik bir gelincik çiçeği yerleştirmek hoş bir jest olabilir.

0f0238f5805e9c4a246b87b63b54d514

Yaz Düğünleri İçin Çiçekli Davetiye Modelleri – 5

İlk izlenim her zaman önemlidir! Davetiyeniz de misafirlerinize düğüne dair ilk ipuçlarını vereceğinden hem düğün konsepti hem de karakterinize uygun bir model seçmeniz önemli. Mesela sadelikten yanaysanız mavi ve beyazın ön planda olduğu bir model neden sizin davetiyeniz olmasın!

_elenk_-_pembe_1

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!