Yaz Düğünleri İçin Davetiye Önerileri

Düğün töreninizin ilk fikirlerini her zaman davetiyeniz oluşturuyor. Bu yüzden davetiye seçimini yaparken düğün temasına uygun renkler, karakterler ve en önemlisi düğün mevsiminin göz önünde bulundurulması gerekiyor. Biz bu kez yaz düğünleri için en uygun davetiye önerilerinde bulunmak istiyoruz. Yaz düğünleri için davetiye renkleri ve modelleri hakkında aradığınız her şey bu yazının içinde saklı. Misafirleriniz düğünüzü merak içinde beklesin istiyorsanız işte size fırsat! Eğer bir yaz düğünü yapıyorsanız işte sizin seçtiğimiz yaz düğünleri için davetiye örnekleri ve seçim yapmanıza yardımcı olacak fikir önerileri…

1-Renklerle Oynayın – Yaz Düğünleri için Davetiye Önerileri

Yaz düğünleri için davetiye seçimindeki ilk önerimiz parlak renkleri kullanmanız. Özellikle bir kır düğünü yapacaksanız düğünün temasına uygun renkli piti kareleri kullanabilirsiniz. Bu noktada renklerle istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Yaz düğünü için bizce en uygun davetiye renkleri; güneşin tonları sarı ve turuncu ya da deniz dalgalarını yaratan maviler…

2-Floral Esintiler – Yaz Düğünleri için Davetiye Önerileri

Yaz düğünlerine en çok çiçekler yakışıyor o halde işe düğün davetiyenizden başlamaya ne dersiniz? Pembe ve mor çiçekler arasına kondurulmuş minik bir kuş çizimi yaz düğünü davetiyeniz için uygun bir seçim olabilir.  Bu tarz bir davetiye için satın aldığınız firmaya isteğinizi anlatabileceğiniz gibi çizimini kendiniz yaparak size özel bir davetiye yaratabilirsiniz.

3-Renkler Tablosu – Yaz Düğünleri için Davetiye Önerileri

Yaz düğünleri için davetiye seçiminizde renkler konusunda dilediğiniz kadar özgür olabilirsiniz. Hatta yaz düğünleri için en çok renklerin birbirine karıştığı gökkuşağını anımsatan davetiye modellerini öneriyoruz. Davetiyenize küçük bir şıklık katmak istiyorsanız zarflarınızda yaz çiçeklerinin bulunduğu pulları kullanabilirsiniz. Ya da isterseniz özel kesim davetiyelerle parlak renklerle bir tasarım tercih edebilirsiniz.

4-Romantik Çiftler İçin… – Yaz Düğünleri için Davetiye Önerileri

Parlak renklerden hoşlanmayan çiftlerin de yaz düğünleri için davetiyelerini unutmadık; önerimiz pastel tonlar… Fakat bu tarz modellerin olmazsa olmazı yine çiçekler. Romantik bir çiftseniz güllerle paketlenmiş gizem yaratan bir davetiye seçebilirsiniz. Böyle bir davetiye hem yaz düğünü için uygun bir model olacak hem de şıklığıyla misafirlerinizi etkileyecektir.

5-Deniz Kokusu Her Yerde – Yaz Düğünleri için Davetiye Önerileri

‘Yaz mevsimini en güzel ne temsil eder?’ diye sorsak, kuşkusuz ilk sırayı istiridyeler alır. O halde yaz düğünleri için davetiye olarak istiridye kullanmaya ne dersiniz? Misafirlerinizin içini yazın en güzel tarafı deniz ve deniz kokusuyla ısıtmak için daha hoş bir düğün davetiyesi bulamazsınız, bizden söylemesi.

Davetiyenizi seçtikten sonra sıra davetiye metnini hazırlamaya geliyor. Bunun için Düğün Davetiyesi Püf Noktaları yazımıza göz atabilirsiniz.

 

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!