Yaz Düğünleri için Düğün Pastası Seçimi

Düğün hazırlıklarının belki de en eğlenceli ve en keyifli aşamasına geldi sıra. Düğün için mekan seçimi yapıldıktan hemen sonra başlayan küçük çaplı organizasyonun ta kendisinden bahsediyoruz. Düğün pastası seçimi! Peki bu kez, yaz düğünleri için düğün pastası seçiminden başlamaya ne dersiniz? Tabii ki, lezzetleriyle olduğu kadar görünüşleriyle de şölenin başrol oyuncusu olmayı başarabilen düğün pastalarının da bir mevsimi var. Hala yaz mevsiminde yapılacak düğünleri için pasta seçimini yapmayanlar çok şanslı. Çünkü onlara özel oluşturduğumuz listede nefis düğün pastası modelleri var. Kararını çoktan verenler mi? Onların da hala bir şansları var, yaza birkaç ay kala fikirlerini değiştireceğimiz yaz düğünlerine özel düğün pastası seçimlerimiz onların da aklını başından alacak.

margo-me-bridal-shower-cake-7280-s112194-0515_sq

Papatyalar, Arılar ve Yeşil Yapraklar – Yaz Düğünleri İçin Düğün Pastası Seçimi

Yaz düğünlerine en çok yakışanların bir araya toplandığı bir düğün pastasına ne dersiniz? Hem de içinizi açacak enerjik renklerle hazırlanmış olanlardan. Yaz düğünleri için pasta seçiminde renkler konusunda dilediğinizce özgür olabilirsiniz. Fakat mekan seçiminin de, pasta konusunda önemli bir rol oynadığını unutmayın. Örneğin biz kırda yapılan düğünler için cıvıl cıvıl pasta modellerini öneriyoruz. Fakat düğününüz yaz mevsiminde olsa dahi kapalı bir mekan tercih ettiyseniz renkli modeller çok da uygun olmayacaktır.

icerik_galeri_1342092748

Meyve Karnavalı – Yaz Düğünleri İçin Düğün Pastası Seçimi

Yaz daha gelmeden birbirinden tatlı meyve kokularını almaya başladığımız bu günlerde, yaz düğünleri için seçim yapacaklar meyveli pasta kataloglarını karıştırmaya başladı. Dışı da en az içi kadar meyve dolu düğün pastası modellerinin sizi nasıl heyecanlandırdığını biliyoruz. Yaza belki de en çok yakışan meyveli düğün pastaları sandığınızdan biraz daha tehlikeli. Neden mi? Sıcak yaz havasına dayanamayan meyvelerin tadı hayallerinizdeki düğün pastasıyla örtüşmeyebilir. Bu yüzden meyveli bir yaz düğünü pastası seçimi yapıyorsanız pastanızı yapacak firma hakkında küçük çaplı bir araştırma yapmanızda fayda var.

900_qks0xrsv4v-wedding-cake-in-lavender-and-champagne-for-my-best-friend

Deniz Kokuları – Yaz Düğünleri İçin Düğün Pastası Seçimi

Plaj partisi konseptli bir düğünle imzalarınızı atmayı planlıyorsanız deniz kabuklu pasta modelleri tam size göre. Pastanızın görüntüsüyle olduğu kadar tadıyla da muhteşem bir etki yaratmasını istiyorsanız yaz düğünleri için pasta seçimi yaparken keskin çikolatalardan ve ağır kremalardan uzak durmanız gerekiyor. Onun yerine marshmallow kremaları ve meyvenin ağırlıklı olduğu malzemeleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 

Romantik Çiftlere Özel – Yaz Düğünleri İçin Düğün Pastası Seçimi

Yaz düğünleri için düğün pastası seçimi belki de en çok romantik çiftlerin işini zorlaştıracak. Öyle modeller var ki hangisinin daha güzel olduğuna karar vermek çok zor. Siz de bu karar arifesinde kafası hayli karışık olanlardansanız pembe güllerin serpiştirildiği birkaç katlı bir model tercih edebilirsiniz.

Sadelikten Yana Olanlara – Yaz Düğünleri İçin Düğün Pastası Seçimi

Bazıları için şıklığın yolu sadelikten geçer. Siz de sadelikten yana olanlardansanız yaz düğünü için pasta modeli seçiminizi beyazdan yana kullanabilirsiniz. Tabii bunun bir düğün pastası olduğunu da unutmamak gerek. Gösterişten uzak sade bir pastaya mavi-mor menekşeler hareketli bir dokunuş ekleyebilir. Böylece siz hayalinizdeki pastaya, düğününüz de hak ettiği özene kavuşacaktır.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!