Yaz Düğünleri İçin Gelin Saçı Aksesuarları

Mevsimlerin en canlısında düğün yapacaklar, şu sıralar geri sayıma başladı! Son hazırlıkları son bir gözden geçirip artık ufak eksikleri tamamlıyor olmalılar. Siz de büyük bir heyecanla düğüne hazırlanan o gelinlerdenseniz ne mutlu size. Çünkü capcanlı bir yaz sabahında “evet” diyeceksiniz. Bu güzel anın tadını düğün başlamadan da çıkarmaya ne dersiniz? Mesela kendinizi hoş bir düğün hediyesiyle şımartabilirsiniz. Mesela sürpriz bir alışveriş neşenize neşe katabilir. Tabii bu küçük alışverişin içinde düğün hazırlığı da var. Neden mi bahsediyoruz? Tabii ki gelin aksesuarlarından, saçınıza şıklık katacak birbirinden şık takılardan!

Helenistik Taçlar – Yaz Düğünleri İçin Gelin Saçı Aksesuarları

Yaz gelinlerinin akıllarına saç aksesuarı düşünce aynı anda Helenistik taçlar da araştırılmaya başlanıyor. Özellikle saçlarını özgür bırakmak isteyenlerin ilk tercihi olan o muhteşem taçlar, aslında dağınık toparlanmış saçlara da oldukça yakışıyor. Bu yüzden saç modeliniz ne olursa bu tarz bir tacı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Işıltıyı Seven Gelinler İçin Taşlı Modeller- Yaz Düğünleri İçin Gelin Saçı Aksesuarları

Taşlardan vazgeçemeyenlerdenseniz bu modeller tam size göre! Işıltılı saç aksesuarları da yaz gelinlerine en çok yakışanlardan. Osmanlı sultanlarını kıskandıracak güzellikte bir taçla gelinliğinize ışıltı katabilirsiniz. Bu tarz bir model düşlüyorsanız dikkat etmeniz gereken tek konu var. Eğer gelinliğinizin üst kısmı taş detaylarla bezeliyse ya da geniş dantellerin süslediği bir yakası varsa kesinlikle bu modellerden uzak durmalısınız. Bunun yerine daha sade ve straplez gelinliklerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Yazın Vazgeçilmezi Çiçekler – Yaz Düğünleri İçin Gelin Saçı Aksesuarları

Bir kır düğününde mi imza atmaya hazırlanıyorsunuz? O halde saçınızı çiçeklerle taçlandırmalısınız! Çiçeklerin süslediği nefis saç aksesuarlarından biri eminiz size çok yakışacak. Üstelik saçınızın modeli konusunda da kısıtlanmanıza gerek yok. Çiçekli saç aksesuarları hem toplu hem de açık saçlarda oldukça şık görünüyorlar.

Vintage Rüzgarları Estirin – Yaz Düğünleri İçin Gelin Saçı Aksesuarları

Mevsimlerden ne olursa olsun vintage bir saç aksesuarı kullanmak her gelinin hayali. Öylesine hoş vintage saç aksesuarları var ki onlara hak vermemek elde değil. Sizin hayalinizde de annenizin düğün fotoğrafındaki o masumiyeti yakalamak varsa işte fırsat! Vintage bir saç aksesuarıyla bu yazın gözde gelini siz olabilirsiniz.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!