Yaz Düğünlerine Özel Meyveli Düğün Süslemeleri

Düğün gününüze sayılı günler kaldı ve sizi tatlı bir heyecan olduğu kadar her şeyin kusursuz olması için küçük bir korku da sarmaya başladı. Yıllar sonra düğün fotoğraflarınıza baktığınızda bugünleri ne kadar özleyeceğinizi tahmin bile edemezsiniz! En saçma dediğiniz düğün adetlerini bile tekrar yaşamak için pek çok şeyi feda edebileceğinize eminiz. Yaptığınız düğün hazırlıklarını, girdiğiniz o stresi bu kadar özleyeceğinizi tahmin bile edemezsiniz. Bu yüzden bugünlerin kıymetini bilin ve düğününüze dair her şeyi keyifli bir anıya dönüştürmeye başlayın. İşe düğün dekorasyonunuzdan başlamaya ne dersiniz? Tam da 2014 yılına denk gelen trend, meyveli düğün süslemeleriyle mis kokulu bir yaz düğününe imza atabilirsiniz mesela. Düğün süslemelerine en çok yakışan meyveli dekorları sizin için mercek altına aldık. Karşılaştığımız meyveli düğün süslemelerinin yaz düğünlerine bu kadar yakışması ise en az sizin kadar bizi de şaşırttı.

Meyve Bahçesi İçinde İlk Dansını Etmeye Ne Dersiniz? – Meyveli Düğün Süslemeleri

Yaz düğünlerine belki de en çok meyveli süslemeler yakışıyor. Çünkü düğün mekanını baştan sona ferah kokuların sardığı hoş bir atmosfer yakalamak kesinlikle meyvelerin işi. Üstelik sadece kokularıyla değil düğün süslemelerinde üstlendikleri görevi de başarıyla yerine getiriyorlar. Çiçeklerle birbirine karışan o limonlar sizin de başınızı döndürmüyor mu? Düğünün ilk dansını meyve kokuları arasında yapsanız mesela… Yıllar sonra düğün fotoğraflarınıza bakıp renklerin uyumuyla karşılaştığınızda meyveli düğün süslemeleri konusunda ne kadar haklı olduğumuzu göreceksiniz.

Yeşil Elma Kokusu Her Yerde! – Meyveli Düğün Süslemeleri

Meyvelerin düğün süslemelerindeki yerini almasıyla beraber mutlu bir güne sahne olan o muhteşem mekanların da havası değişti. Artık düğünlerin canlı ve enerjik atmosferini daha mekandan adım atar atmaz meyveli süslemelerle hissediyoruz. Elmalar ise meyveli düğün süslemelerine en çok yakışanlardan. Özellikle yaz düğünlerine yakışan yeşil elmalı düğün süslemeleri, masalara hem kokusunu hem de enerjisini katıyor. Turuncular, sarılar ve beyazlarla bir arada kullanabileceğiniz yeşil elma özellikle vazo ve şamdan süslemelerinde oldukça hoş bir görüntü yakalıyor.

Düğün Süslemelerinde Narenciye Bahçesinden Bir Demet… – Meyveli Düğün Süslemeleri

Yaz düğünlerinde meyveli düğün süslemeleri görmeye iyiden iyiye alıştık. Peki meyveli düğün süslemelerinde kusursuz bir uyum yakalamak için nelere yapmalısınız biliyor musunuz? Her şeyden önce estetik bir uyum yakalamanız gerekiyor. Meyvelerin de bir karakteri var, o yüzden düğün süslemelerinde birkaç meyve birden kullanmak istiyorsanız birbirine uyumlu olanları seçmelisiniz. Tam da bu noktada birkaç küçük önerimiz var. Üzümlerle kirazları bir arada kullanabilirsiniz. Ya da çileklerle incirlerin birbirine çok yakıştığını söyleyebiliriz. Fakat bize sorarsanız meyveli düğün süslemelerinde en güzel seçeneklerden biri portakal ve limenin yarattığı muhteşem görüntü…

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!