Yaz Düğünlerine Özel Uçuş Uçuş Gelinlikler

Biz ilkbaharın ilk günlerini yaşamaya başlarken yazın sımsıcak havasında düğün yapmaya hazırlananlar çoktan kendilerini yaz mevsimine kaptırdılar. Biz zaman dursun bahar bitmesin isterken onlar için ise saatler çoktan hızlandı. Tabii hummalı bir evlilik hazırlığı da başladı… Siz de yaza düğün töreni olacaklardansanız bu yazıda ilginizi çekecek çok şey var! Gelinlik modeline karar veremeyen gelin adayları için yaz düğünlerine özel uçuş uçuş gelinlik modellerini derledik. İşte masallardaki prensesleri kıskandıracak kadar muhteşem olan yaz düğünlerine özel uçuş uçuş gelinlik modelleri…

Yaz Düğünlerine Özel Uçuş Uçuş Gelinlikler – 1

Kalın satenler, kat kat danteller ve ağır taftalar… Kısa süreliğine bunlardan uzak durmaya ne dersiniz? Üstelik hem onların ağırlığından kurtulup hem de hayatınızın en güzel gününde muhteşem görünmek ve özgürce dans etmek nasıl olurdu? Bunların cevabını biz verelim, tabii ki yaz düğününü tam da bu nedenlerle tercih ettiniz. Her şey kusursuz olsun siz de düğünün tadını doyasıya çıkarın diye. O halde gelinliğinizi uzaklarda aramanıza gerek yok, etekleri uçuş uçuş, kalın kemerli ve hafif çiçeklerle bezeli bir model yazın ortasındaki düğününüzde istediğiniz rahatı sunarken sizi de kusursuz bir güzelliğe kavuşturabilir.

Yaz Düğünlerine Özel Uçuş Uçuş Gelinlikler – 2

Yazın en güzel zamanlarında, hep hayalini kurduğunuz bir kır düğünüyle yepyeni bir ömre adım atıyorsanız yine uçuş uçuş bir gelinlik modeli tercih edebilirsiniz. Hatta gelinliğinize hava katmak için renkli ve çiçekli bir kemer kullanmak hoş bir seçenek olabilir. Uzun tül bir duvak ise zarif görüntünüzü tamamlayacak en önemli detaylardan.

Yaz Düğünlerine Özel Uçuş Uçuş Gelinlikler – 3

Antik Roma’nın güzellerinden biri olmayı hangi genç kız istemez ki! Üstelik sanılanın aksine çok zor deği onlardan biri olmak. Uçuş uçuş etekleriyle su gibi bir gelinlik ve duru bir makyaj… O dönemlerden kalan bir parçayı düğün gününüze taşımak için bu kadarı yeterli. Tek omuzdan askılı bir gelinlik modelinin bel kısmında kullanılan minik taşlar hoş bir hava katabilir. Sırtınızda ise aynı taşlardan uzayan bir parça… Duru bir makyaj ise gelinliğinizle kusursuz bir uyum yakalarken gerçek güzelliğinizi de ortaya çıkaracaktır.

Yaz Düğünlerine Özel Uçuş Uçuş Gelinlikler – 4

Dantelin şıklığından vazgeçemem diyorsanız uçuş uçuş bir gelinlik bulmanız çok da zor değil. Üst tarafta ince dantellerin kullanıldığı etek kısımlarının ise tül ya da organze kumaşlarla hareketlendirildiği gelinlik modelleri hayalinizdeki gelinliğe yakın olabilir mesela. Yine dantellerle açılmış bir sırt dekoltesi de gelinliğinizin şıklığına şıklık katabilir. Dekolte görünüşünü bozmayan sıkı bir topuz ve pastel tonlardaki bir gelin çiçeği ise gelinliğinizin güzelliğini tamamlamaya yetecektir.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!