Yaz Düğünü Menüleri İçin Soğuk İkramlar

Bu yaz düğünü olanların şu sıralar en büyük telaşı düğün menülerini seçerken yaşadığını biliyoruz. Sıcak havanın etkisiyle iştahların kapandığı günlerde düğün konuklarını menü konusunda memnun etmek çok kolay değil çünkü. İşte bu yüzden şu sıralar yaz düğünü menüleri için araştırma yapanlara özel harika tatlara yakından baktık. İşte yaz düğünü menüleri için birbirinden lezzetli ve soğuk ikramlıklar…

Yazın Soğuk Güzeli Dondurmalar Düğün Menülerine Girerse…

Daha yaz gelmeden pek çoğumuz dondurma kazanlarının hayalini kurmaya başladı. Mevsim sıcaklarının kapıya dayanmasıyla beraber ise elimizden düşmediğini söyleyebiliriz. Peki, bu soğuk tat ikramlık olarak düğün menünüze girse nasıl olur? Bizce şahane olur! Şimdiden uyaralım konuklarınız dondurmaları gördüğü anda yemekleri unutacak. Bu yüzden yemek seremonisi bittikten sonra ortaya çıkarmanızı tavsiye ediyoruz. Ya da yemekli bir düğün tercih etmediyseniz yine düğün listesine ikram olarak ekleyebilirsiniz. Catering firmanıza bonbonlar, fındıklar ve çikolatalarla kaplanmış külahlar hazırlatın, dondurma seçimini ise misafirlerinize bırakın.

Soğuk Tatlı Büfeleri Kurdurun

Renkli bir düğün teması belirlediyseniz yaz düğünü menülerinde dilediğinizce özgürsünüz demektir. Hatta öyle ki kurduğunuz büfeler temanızla kusursuz bir uyum yakalayabilir. Mesela yaz düğünü menüleri için soğuk ikramlık alternatiflerinde şahane lezzetler kullanmanız mümkün. Örneğin meyveli sorbelerle renklendirilmiş bir büfe düğününüzün havasına çok yakışacaktır. Yaratıcılığınızın sınırlarını zorlarsanız çok daha nefis seçenekler yaratabilirsiniz. Biz makaron ve bisküvilerin arasına giren dondurmalı küçük ikramlıklara bayıldık. Eğer hala düğün menünüz hazır değilse mutlaka eklemelisiniz.

Dondurmadan Düğün Pastası Olur mu?

Olur! Üstelik öyle güzel olur ki siz daha onu kesmeden konuklarınızın iştahı açılmaya başlar. Yaz düğünü menülerindeki en büyük hatalar genellikle ağır tatlardan vazgeçemediğimiz için oluyor. Evet, çikolataya bayıldığımız bir gerçek. Ancak yaz ortasında ağır tatlardan uzak durmak istiyoruz. Bu yüzden pastanızı hem görünüşünü hem de içeriğini dondurmalı bir model olarak seçebilirsiniz. Tabii düğün mekanının iyi bir soğutucuya sahip olması koşuluyla! Yoksa o gün hiç de görmek istemediğiniz manzaralarla karşılaşmak zorunda kalabilirsiniz.

Buz Gibi İçecekleri Yaz Düğü Menülerinden Eksik Etmeyin

Yaz boyu en çok ihtiyacımız olan şey serin içecekler olduğuna göre düğün menülerine kesinlikle girmeyi hak ediyorlar. Soğuk içeceklerin aromasına siz karar verebilirsiniz yeter ki sunumu konusunda titiz davranın. Hijyenik olduğundan ise kesinlikle emin olmalısınız. Naneli limonatalar, şeftali suları ve böğürtlenli ikramlıklar… Onlarca seçenek düğün menünüze girmek için sizi bekliyor. İçlerinden birini seçin ve hem ortamı renklendirin hem de konuklarınızı serinletin.

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!