Yaz Gelinleri için Yazlık Duvak Modelleri

Şu sıralar yaz gelinlerinin başında kavak yelleri esiyor. Çünkü gelinlik için son provalarını yapmalarına günler kaldı. Ayakkabılar desek onlar da çoktan hazır. Geriye tek şey kaldı saç ve makyaja karar vermek! Yoksa siz de onlardan biri misiniz? Yıllardır onlarca saç modeli arasında gidip geldiniz fakat zaman yaklaştıkça hepsinden vaz mı geçtiniz? Üstelik nasıl bir duvak takmak istediğinize de karar veremiyorsunuz. Tüm bu endişelerinizi çok iyi anlıyoruz. Çünkü şu sıralar düğün hazırlığında olan tüm gelinler, benzer kararsızlıklar yaşıyorlar. Bu duruma son vermek ise bize düştü ve en güzel yaz gelinleri için duvak modellerini mercek altına aldık.

Hafif Modeller Tercih Edin – Yaz Gelinleri İçin Yazlık Duvak Modelleri

Yaz gelinleri gelinlik konusunda oldukça özgürken duvak modellerine karar verirken daha seçici olmak zorunda. Çünkü sıcak bir yaz gününde ağır dantelleri, kat kat tülleri sıkı toplanmış topuzla taşımak sandığınız kadar kolay değil. Bu yüzden nasıl bir duvak modeli seçerseniz seçin eğer yaz geliniyseniz ağır duvak modellerinden olabildiğince uzak durmanız gerekiyor.

Tasarım Modellere Ne Dersiniz? – Yaz Gelinleri İçin Yazlık Duvak Modelleri

Becerikli Türk tasarımcıların sayısı, her gün giderek arttıkça birbirinden harika gelinlik ve duvak modellerine ulaşmak da eskisinden daha kolay olmaya başladı. Siz de muhteşem görünmek isteyen bir yaz gelini olmanıza rağmen hafif bir duvak modelinden daha fazlasını arıyorsanız tasarımcı mağazalarının kapılarını aşındırma vakti gelmiş demektir. Örneğin düğünün ilerleyen saatlerinde nasılsa çıkaracağınız bir duvağın birkaç saatliğine de olsa nefis görünmesini istiyorsanız zevkli bir tasarımcının elinden çıkmış kısa duvak modelleri tam size göre diyebiliriz.

Vintage Esintiler Şimdi de Duvaklarda! – Yaz Gelinleri İçin Yazlık Duvak Modelleri

Gelinlik aksesuarlarda vintage parçalara olan tutkumuz hiç bitmiyor. Hele bir de yaz geliniyseniz ve bir kır düğününe hazırlanıyorsanız vintage bir duvak kullanmanız kaçınılmaz. Sizin için de eşarp şeklinde toplanan hafif tüllü duvak modellerini öneriyoruz. Dilerseniz uçuk renkli bir duvak bile takabilirsiniz. Sonuçta yaz gelini olan sizsiniz vintage bir duvakla taçlandırdığınız saçınıza ne yapsanız yakışır.

Alternatif Arayanlara… – Yaz Gelinleri İçin Yazlık Duvak Modelleri

Yaz gelinleri aksesuar konusunda sınır tanımadıkları için alışılmış duvak modelleri yerine sıra dışı alternatifleri de seçenekleri arasına almak istiyor. Biz de bu çılgın gelinleri unutmadık! Sizin yaz düğününüz için de hayalinizdeki gibi bir duvak modeli var. Mesela tüller ve minik dantellerle süslenmiş ilginç duvak modelleri en az peri kızları kadar güzel görünmenizi sağlayabilir.

 

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!