Yaz için Nişan Elbisesi Önerileri

Ne kaldı ki pırıl pırıl yaz sabahlarına uyanmamıza! Şunun şurasında birkaç hafta sonra güneşin tenimizi yaktığı o güzel günlere geri döneceğiz. Bu yıl yazın erken kapımızı çalmasıyla beraber kız isteme törenleri, nişanları ve düğün törenleri de peş peşe gelmeye başladı. Yaz için plan yapan çiftler de hazırlıklara başlamış olmalılar. Bu kez yaz nişanları için kıyafet arayan taze gelin adayları için farklı stillerde kıyafet önerileri hazırladık. Nişan elbisesi için karar verme aşamasında olanlardansanız hazırladığımız elbise önerilerine bir göz atın deriz.

Yaz İçin Nişan Elbisesi Önerileri – 1

Bu önerimiz aile arasında küçük bir yaz nişanına karar verenler için. Stilinize uygun gösterişli olmayan bir elbiseyi ayakkabı ve takılarla tamamlayabilirsiniz. Örneğin siyah şık bir mini elbise her zaman hayat kurtarır. Saçlarınızı küçük bir topuzla tutturmanız halinde büyük taşlı küpeler tercih edebilirsiniz. Ayakkabı tercihimiz tabii ki yılın trendi stilettolardan yana oldu. Evde yapılan bir yaz nişanı için elbisenizi tamamlayan bir çantaya ihtiyacınız olmayabilir. Ancak aile arasında küçük bir kutlama yemeği tertip ederseniz elbisenize uygun bir portföy şıklığınızı tamamlayabilir.

nisan_elbiseleri_2014_3

Yaz İçin Nişan Elbisesi Önerileri – 2

Koyu tonlardan sıkılıp enerji veren renkler tercih etmek istiyorsanız işte size fırsat! Yaz nişanı için açık renkli elbiselerden daha iyi bir seçenek bulamazsınız. Sarı ve yeşilin tonlarının birleştiği yılın modası dantel bir elbiseyle göz kamaştırabilirsiniz. Ayakkabınızı aynı renkte tercih edebileceğiniz gibi siyah da tüm açık renk elbiseler için hayat kurtarıcı olabilir. Elbiseniz yeterince göz doldurduğu için gösterişli takılardan uzak durmanız yerinde olacaktır. Küçük bir küpe güzelliğinize zarafet katabilir.

Yaz İçin Nişan Elbisesi Önerileri – 3

Nişan töreninizde ufak bir değişiklik yapmaya ne dersiniz? O halde tam da yaz nişanlarına yakışacak bir kıyafet önerisi olarak tulumlara göz atabilirsiniz. Tek omuz askılı ya da boyundan askıları olan bir modelle modern bir şıklık yakalayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken şey dar ya da bol paça seçeneklerine uygun ayakkabıyı seçmek.

lasposa_abiye_2015_9

Yaz İçin Nişan Elbisesi Önerileri – 4

Nişan töreninizde uzun bir elbise giymek istiyorsanız yazın sıcaklığını göz önünde bulundurarak atmosfere uygun bir elbise tercih etmeniz gerekiyor. Kalın satenler ve ağır taş işlemeleri yerine daha sade belki uçuş uçuş bir elbise giyebilirsiniz. Ya da pastel tonlarda balık model bir elbise de şık görünebilir. “Macera aramıyorum daha sade bir model olmalı” diyorsanız kırmızı uzun bir elbise yaz nişanı için uygun bir seçim olabilir.

kabarik-nisan-elbiseleri-ve-fiyatlari-15

Düğünün İçin En Uygun Fiyatı Al! Kategori seçerek düğünün için arama yapmaya başla!